e-lyže

X-Socks Ski Control 4.0 Wmn – charcoal melange/purple 35-36

Lyžařské ponožky X-Socks Ski Control 4.0 Wmn v barvě charcoal melange/purple 35-36. S perfektním držením a ochranou chodidla na sjezdovce. Vysoce kvalitní produkt pro náročné lyžařky.
EAN: 7613418015479
X-Socks Ski Control 4.0 Wmn - charcoal melange/purple 35-36
Do obchodu »
Značka: X-Socks
349

Pro vyšší rychlost, bezpečnost a pohodlí těží X-Socks z inovací 20-ti let zkušeností. S X-SOCKS® SKI CONTROL 4.0 jako konkurenční sportovec nebo ambiciózním hobby lyžař získáte v lyžování rozhodující milisekundu. High-tech příze a integrované patentované technologie účinně chrání nohu před holení až k chodidlům.

Technologie:

  • Nová vložka Suppronation® zajišťuje pevné držení a snižuje tak riziko zranění.
  • Inovativní systém HelixCoil se obepíná kolem vašeho lýtka jako koncentrická dvojitá spirála a má účinek na stabilizaci svalů.
  • ISO blokátor navíc snižuje přesný tlak na chodidlo. Ale chodidlo je nejen dobře chráněno. Zůstává také suché a teplé, protože vlhkost se rychle vypařuje pomocí mikrovláken prodyšného MYTHLANU® a termoaktivní příze XITANIT® zajišťuje konstantní teplotu pro dobrý pocit.

Další parametry: Barva fialová. Vlastnosti termo. Určení dámské. Kategorie lyžařské ponožky. Střih podkolenky. Sezóna 2022/23. Materiál funkční. Aktivita na lyže. Materiál – složení 3% elastan, 60% polyamid,9% polypropylen, 18% polyester, 10% acryl. Katalogové číslo XS-SSKCW19W-G079. Velikost ponožek 35-36. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .