e-lyže

Wahoo Speedplay Zero uni

Tento kvalitní a žádaný produkt Wahoo Speedplay Zero uni můžete nakoupit na našich stránkách teď v bezva akci!
EAN: 0850010131375
Wahoo Speedplay Zero uni
Do obchodu »
Značka: Wahoo
5 750

Wahoo Speedplay Zero silniční pedály z nerezového materiálu vynikající svou všestranností a jednoduchostí s důrazem na vaše pohodlí a výkon. Pedál Zero Stainless váží jen 103 g.

Vysokou stabilitu tvoří gumová struktura a tenký profil zarážek. Ty společně s pedály tvoří jedinečnou aerodynamičkou jednotnost. Výsledkem je nižší odpor vzduchu a vysoká elegance při jízdě.

Zarážky The Standart Tension Cleat, které jsou součástí balení, lze připevnit na vaše silniční boty třemi šrouby a nastavit ve všech směrech, a zároveň se dají otáčet ve stupních 0-15.Tento rozsah pohybu zvyšuje pohodlí pro spodní části nohou a kolena, a zároveň se tím zvyšuje účinnost pedálu.

Chůze se zarážkami nikdy nemohla být jednodušší.

Díky tenkému profilu pedálů se můžete v klidu do své jízdy opřít s vědomím, že se váš pedál nedotkne země. S touto pohodovou jízdou můžete nechat své konkurenty v prachu.

Možnost kompatibility se systémem zarážek The Easy Tension Cleat.

Další parametry: Barva šedá. Sezóna 2023. Hmotnost 222 g / pár. Typ zámku Speedplay. Materiál osy ocel. Katalogové číslo WFPRZ1S53. Velikost uni. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .