e-lyže

Trek Wahoo 26 – dnister black uni

Découvrez le Trek Wahoo 26 - un vélo dnister black uni exceptionnel. Idéal pour les trajets quotidiens ou les aventures de fin de semaine, ce vélo vous offre confort, durabilité et performances. Faites lexpérience de la qualité Trek dès aujourdhui!
EAN: 0768682513644
Trek Wahoo 26 - dnister black uni
Do obchodu »
Značka: TREK
13 791


Specifikace se mohou změnit bez udání důvodu.

Obrázky produktů jsou pouze orientační.

Výkup dětských kol – nevíte, co se starším dětským kolem, ze kterého děti vyrostly? Stačí ho přivézt k nám do prodejny a my ho vykoupíme. více informací naleznete zde.

Wahoo 26 je lehké, jednoduché a praktické krosové kolo pro děti, na němž si mohou maximálně užít každé jízdy. Toto všestranné kolo je lehké a hravě si poradí s různými povrchy. Je osazeno pohonem 1×8 se širokým rozsahem převodů, který dětem nabídne ten patřičný pro daný terén. Pro jezdce vysoké 147 až 167 cm.

Víte, že cyklistika přináší zábavu, a chcete pro své dítě schopný stroj, který je snadno použitelný, ovladatelný a všestranný. Ať vyrážíte společně jako rodina nebo dojíždíte ráno do školy, stroj Wahoo vám zaručí jednu parádní jízdu za druhou.

Lehký hliníkový rám Alpha, který dítě snadno zvedne i ovládá, pláště na různé typy povrchů pro trakci a pohon 1×8, který usnadňuje řazení, takže se děti mohou soustředit na to důležité: zábavnou jízdu.

Wahoo je všestranné dětské kolo poskytující skvělý výkon v každém prostředí. Je lehké, praktické, snadno použitelné a dobře se na něm jezdí. Lze ho velmi snadno vybavit příslušenstvím, takže mu vaše dítě může vtisknout svůj osobitý charakter.

Technologie a funkce:

  • Lehké a výkonné: Hliníkový rám Wahoo je pevný a odolný, ale současně lehký, takže ho děti mohou snadno ovládat.
  • Patky s upínákem ThruSkew výhradně od značky Trek zabraňují náhodnému uvolnění kol.
  • Jednoduchý pohon 1×8 usnadňuje řazení, aby se děti mohly soustředit na zábavnou jízdu.
  • Investice do dětského kola od dobře zavedené značky se rozhodně vyplatí. Dětská kola Trek navrhují a staví lidé, kteří kolům rozumí.

Další parametry: Barva černá. Určení dětské. Kategorie Dětská kola. Sezóna 2023. Pokročilost jezdce Rekreační. Modelová řada Wahoo. Materiál rámu hliník. Průměr kol 26. Barva rámu černá. Opotřebení nové. Brzdy v-brzdy / cantilever. Rychlosti/převody 1×8. Konstrukce Bez odpružení. Pohlaví dívčí,chlapecké. Velikost kola uni. Hmotnost 9.50 Kg. Rám Hliník Alpha Silver, 26 palců. Věk dítěte 12+. Katalogové číslo 37055_A. Vidlice Wahoo, slitinová, 26 palců, s rychloupínákem ThruSkew.. Představec Bontrager Comp, objímka 31,8 mm, kompatibilní s Blendr, 7 stupňů, délka 60 mm. Řídítka Slitina, Bontrager, 31,8 mm, prohnutí 15 mm, šířka 580 mm.. Pedály Dětské, 9/16 palce.. Řazení Shimano Altus M315, 8 speed. Přehazovačka Shimano Altus M310. Převodníky 28T. Přední plášť 26×1,95 palce. Zadní plášť 26×1,95 palce. Kliky Slitina, délka 152 mm.. Kazeta Shimano HG31, 11-34, 8 rychlostí. Řetěz KMC Z8.3, 8 speed. Přední brzda Slitina, Linear-Pull. Zadní brzda Slitina, Linear-Pull