e-lyže

Trek Wahoo 26 – dark aquatic uni

Vyzkoušejte Trek Wahoo 26 - dark aquatic uni, ideální horský bicykl pro každodenní dobrodružství nebo trénink. Pohodlný, odolný a výkonný, tento bicykl je perfektní pro všechny typy terénů. Objednejte si ho ještě dnes!
EAN: 0768682513620
Trek Wahoo 26 - dark aquatic uni
Do obchodu »
Značka: TREK
13 791


Specifikace se mohou změnit bez udání důvodu.

Obrázky produktů jsou pouze orientační.

Výkup dětských kol – nevíte, co se starším dětským kolem, ze kterého děti vyrostly? Stačí ho přivézt k nám do prodejny a my ho vykoupíme. více informací naleznete zde.

Wahoo 26 je lehké, jednoduché a praktické krosové kolo pro děti, na němž si mohou maximálně užít každé jízdy. Toto všestranné kolo je lehké a hravě si poradí s různými povrchy. Je osazeno pohonem 1×8 se širokým rozsahem převodů, který dětem nabídne ten patřičný pro daný terén. Pro jezdce vysoké 147 až 167 cm.

Víte, že cyklistika přináší zábavu, a chcete pro své dítě schopný stroj, který je snadno použitelný, ovladatelný a všestranný. Ať vyrážíte společně jako rodina nebo dojíždíte ráno do školy, stroj Wahoo vám zaručí jednu parádní jízdu za druhou.

Lehký hliníkový rám Alpha, který dítě snadno zvedne i ovládá, pláště na různé typy povrchů pro trakci a pohon 1×8, který usnadňuje řazení, takže se děti mohou soustředit na to důležité: zábavnou jízdu.

Wahoo je všestranné dětské kolo poskytující skvělý výkon v každém prostředí. Je lehké, praktické, snadno použitelné a dobře se na něm jezdí. Lze ho velmi snadno vybavit příslušenstvím, takže mu vaše dítě může vtisknout svůj osobitý charakter.

Technologie a funkce:

  • Lehké a výkonné: Hliníkový rám Wahoo je pevný a odolný, ale současně lehký, takže ho děti mohou snadno ovládat.
  • Patky s upínákem ThruSkew výhradně od značky Trek zabraňují náhodnému uvolnění kol.
  • Jednoduchý pohon 1×8 usnadňuje řazení, aby se děti mohly soustředit na zábavnou jízdu.
  • Investice do dětského kola od dobře zavedené značky se rozhodně vyplatí. Dětská kola Trek navrhují a staví lidé, kteří kolům rozumí.

Další parametry: Barva zelená. Určení dětské. Kategorie Dětská kola. Sezóna 2023. Pokročilost jezdce Rekreační. Modelová řada Wahoo. Materiál rámu hliník. Průměr kol 26. Barva rámu zelená. Opotřebení nové. Brzdy v-brzdy / cantilever. Rychlosti/převody 1×8. Konstrukce Bez odpružení. Pohlaví dívčí,chlapecké. Velikost kola uni. Hmotnost 9.50 Kg. Rám Hliník Alpha Silver, 26 palců. Věk dítěte 12+. Katalogové číslo 37055_E. Vidlice Wahoo, slitinová, 26 palců, s rychloupínákem ThruSkew.. Představec Bontrager Comp, objímka 31,8 mm, kompatibilní s Blendr, 7 stupňů, délka 60 mm. Řídítka Slitina, Bontrager, 31,8 mm, prohnutí 15 mm, šířka 580 mm.. Pedály Dětské, 9/16 palce.. Řazení Shimano Altus M315, 8 speed. Přehazovačka Shimano Altus M310. Převodníky 28T. Přední plášť 26×1,95 palce. Zadní plášť 26×1,95 palce. Kliky Slitina, délka 152 mm.. Kazeta Shimano HG31, 11-34, 8 rychlostí. Řetěz KMC Z8.3, 8 speed. Přední brzda Slitina, Linear-Pull. Zadní brzda Slitina, Linear-Pull