e-lyže

Trek Rámový set Speed Concept – matte/gloss trek black XL

Tento kvalitní produkt Trek Rámový set Speed Concept – matte/gloss trek black XL od výrobce se zárukou kvality TREK máte možnost pořídit zrovna dnes ve výhodné akci.
EAN: 0601479713592
Trek Rámový set Speed Concept - matte/gloss trek black L
Do obchodu »
Značka: TREK
98 490

Rámový set Speed Concept je ideální platformou pro vaše nové triatlonové kolo, s nímž zvítězíte v mnohých závodech. Toto triatlonové kolo z karbonu OCLV je lehké, neuvěřitelně aerodynamické a schopné zaručit ty nejrychlejší časovky.

Hodláte vyhrát a hledáte aerodynamickou výhodu, kterou vám jiná triatlonová kola jednoduše nemohou nabídnout. Víte, že rychlost závisí na tom, jak dobře vám kolo padne, a chcete proto stroj, který lze přizpůsobit do vámi požadované aerodynamické polohy.

Lehký rám z karbonu OCLV řady 500, trubky Kammtail Virtual Foil (KVF) snižující odpor vzduchu, vidlice Speed Concept z celokarbonové fólie, integrovaný představec a integrovaná brzda Bontrager Speed Limit. K použití se středovým složením BB90. Zahrnuje brzdy, karbonová aerodynamická řídítka, sedlovku, integrovaný představec pro přímou montáž a hlavové složení.

Pokročilá aerodynamika, nízká hmotnost a mnohem víc než pouhý rám. Zahrnuté díly vám poskytují podstatnou výhodu při sestavení vysněného triatlonového kola. Lze ho zcela individualizovat v rámci Project One.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Je to nejrychlejší triatlonové superkolo, jak dokazuje jeho výkon ve větrném tunelu.
  • Osobní rekordy se mají bořit. A právě kolo Speed Concept vám umožní daného cíle dosáhnout, ať už se jedná o lepší etapový čas nebo rychlostní rekord.
  • Speed Concept je snadno nastavitelný a je k dispozici v několika velikostech. Každý cyklista si tak může vybrat nejrychlejší kolo, které padne právě jemu.
  • Upravte si ho přesně podle svých představ v rámci Project One

Další parametry: Sezóna 2022. Pokročilost jezdce Závodní. Modelová řada Speed Concept. Materiál rámu karbon. Průměr kol 700c. Barva rámu černá. Opotřebení nová. Brzdy v-brzdy / cantilever. Konstrukce Bez odpružení. Velikost kola XL. Rám Karbon OCLV řady 500, profil trubky KVF (Kammtail Virtual Foil), BB90, kompatibilní s DuoTrap, lze instalovat brašnu SC Draft Box 2 a SC Speed Box. Vidlice Celokarbonová fólie SC, integrované brzdy a představec. Představec Bontrager Speed Concept, přímá montáž. Řídítka Aerodynamická řidítka Bontrager Speed Concept KVF, karbon, pro přímou montáž, UCI Legal. Přední brzda Bontrager Speed Concept, integrované. Zadní brzda Bontrager Speed Concept, integrované. Sedlovka Bontrager Speed Concept Race Lite, slitina, offset +/-20 mm. . . . . . . . . . . . . . . .