e-lyže

Trek Precaliber 24 – nautical navy uni

Trek Precaliber 24 v nautical navy uni je skvělým výběrem pro děti, kteří se chtějí věnovat cyklistice. Tento produkt je nezařazený do žádné kategorie, ale jeho kvalita a pohodlí jsou zaručeny.
EAN: 0768682594827
Trek Precaliber 24 - nautical navy uni
Do obchodu »
Značka: TREK
11 821


Specifikace se mohou změnit bez udání důvodu.

Obrázky produktů jsou pouze orientační.

Výkup dětských kol – nevíte, co se starším dětským kolem, ze kterého děti vyrostly? Stačí ho přivézt k nám do prodejny a my ho vykoupíme. více informací naleznete zde.

Všestranné odpružené kolo Precaliber 24 s 8 rychlostmi je určeno pro děti se sklonem k dobrodružství, které rády jezdí v nezpevněném terénu. Má robustní, ale lehký hliníkový rám s výkonnou odpruženou vidlicí a 8rychlostní pohon. Je tak ideální pro rychlou jízdu ze školy domů či na výlety s rodinou do lesa a na traily. Pro děti od 8 do 12 let, o výšce 129 až 149 cm.

Rádi podnikáte dobrodružné výlety do přírody na kolech společně s vašimi dětmi. Chcete pro svého budoucího pokořitele singletracků koupit kvalitní dětské kolo, které bude pohodlné, odolné a mít trailové díly.

Pevný a lehký hliníkový rám, jednoduchý 8rychlostní pohon Shimano a přední odpružená vidlice se zdvihem 45 mm, která vyhladí nerovnosti. Dále stojánek, úchyty na zadní nosič a sedlo s integrovanou rukojetí, kterou lze nahradit úchytem na zadní světlo. Veškeré díly jsou velmi odolné, takže kolo vypadá jako nové, když ho zdědí mladší sourozenci.

Toto odolné a kvalitní kolo je jako stvořené pro zábavu a osvojování nových dovedností na trailu. Je ideální pro děti, které začínají jezdit v terénu, protože má přední vidlici s odpružením a 8rychlostní pohon.

Technologie a funkce:

  • Díky tomuto kolu se váš potomek může nadchnout pro celoživotní koníček, který je zdravý, šetrný k prostředí a zábavný.
  • Děti snadno zvládají intuitivní otočné řazení při změně terénu.
  • Integrovanou rukojeť v sedle lze vyměnit za integrovaný úchyt světla, abyste zlepšili viditelnost na rodinných dobrodružstvích či sólo výpravách.
  • A jako u všech kol Precaliber je rám v nižší poloze, takže se děti mohou snáze rozkročit či naskočit i seskočit.
  • Investice do dětského kola od dobře zavedené značky se rozhodně vyplatí. Dětská kola Trek navrhují a staví lidé, kteří kolům rozumí.

Další parametry: Barva modrá. Určení dětské. Kategorie Dětská kola. Sezóna 2023. Pokročilost jezdce Rekreační. Modelová řada Precaliber. Materiál rámu hliník. Průměr kol 24. Barva rámu modrá. Opotřebení nové. Brzdy v-brzdy / cantilever. Rychlosti/převody 1×8. Konstrukce Hardtail. Pohlaví dívčí,chlapecké. Velikost kola uni. Hmotnost 12.06 Kg. Rám Hliník Alpha Silver, úchyty na nosič a stojánek, vyměnitelný držák přehazovačky, rychloupínák 135 x 5 mm.. Věk dítěte 8-11. Katalogové číslo 5276070. Vidlice Dětské odpružení, sloupek bez závitů, zdvih 45 mm.. Představec Slitina, Bontrager Approved, objímka 25,4 mm, prohnutí 15 stupňů, 60 mm.. Řídítka Dětské, ocel, 25,4mm objímka, prohnutí 40 mm, šířka 560 mm.. Pedály Dětské Satellite, se závity 9/16.. Řazení Shimano Tourney RS45, 8 speet twist. Přehazovačka Shimano Tourney TX80. Převodníky 32T. Přední plášť Bontrager XR1, drátová patka, 27 tpi, 24 x 2,25 palce. Zadní plášť Bontrager XR1, drátová patka, 27 tpi, 24 x 2,25 palce. Přední náboj Ocel, 100 mm Bolt-on. Zadní náboj ocel. Kliky ProWheel, slitina, 32 zubů, ocelový převodník s dvojím krytem, délka 152 mm.
Čtyřhranné kónické, 68 mm, zapouzdřené ložisko. Kazeta C-Star freewheel, 13-34, 8 rychlostí. Řetěz KMC Z8.3