e-lyže

Trek Precaliber 16 Freewheel – volt uni

Oblíbený a akční výrobek Trek Precaliber 16 Freewheel – volt uni od známého výrobce TREK můžete koupit zrovna dnes opravdu levně.
EAN: 0601479130528
Trek Precaliber 16 Freewheel - volt uni
Do obchodu »
Značka: TREK
8 731


Specifikace se mohou změnit bez udání důvodu.

Obrázky produktů jsou pouze orientační.

Výkup dětských kol – nevíte, co se starším dětským kolem, ze kterého děti vyrostly? Stačí ho přivézt k nám do prodejny a my ho vykoupíme. více informací naleznete zde.

Na kole Precaliber 16 Freewheel se děti snadno naučí jezdit a užijí si spoustu zábavy. Má jednu rychlost a dvě brzdy, které se snadno ovládají. Na tomto kole je součástí sedla rukojeť, pomocí níž můžete svému dítěti při jízdě pomáhat. Balanční kolečka lze velmi snadno namontovat a odstranit bez použití nástrojů. Ideálně padne dětem od 4 do 5 let, o výšce 99 až 117 cm.

Těšíte se, že své dítě naučíte jezdit na kole. Chcete, aby to byl skvělý zážitek. Hledáte zábavné kolo, na kterém se snadno jezdí a na němž si vaše dítě může nacvičit dovednosti pro jízdu na velkých kolech, jako je např. používání ruční brzdy. Nechcete se spokojit s kolem ze supermarketů, protože znáte hodnotu kvalitního stroje, který vašemu dítěti zajistí sebevědomí a ovladatelnost.

Toto kolo určené pro děti, je osazeno lehkým hliníkovým rámem Alpha Silver, má jednu rychlost a dvě brzdy s páčkami dětské velikosti ke snadnému stlačení. Dále má balanční kolečka, která lze namontovat a odstranit bez použití nástrojů a sedlo s integrovanou rukojetí, jež lze vyměnit za integrovaný úchyt na zadní světlo.

Pokud jde o první kolo vašeho dítěte, chcete takové, které je pohodlné, odolné a parádní. Všechna kola Trek až po to úplně nejmenší, jsou sestavena dle nejvyšších standardů, takže když pro svou rodinu zvolíte značku Trek, můžete se na ni spolehnout.

Technologie a funkce:

  • Je zapotřebí jen jedna rychlost. Jednoduché nastavení dodá dětem jistotu a umožní jim naučit se kolo ovládat.
  • Integrovanou rukojeť v sedle lze vyměnit za integrovaný úchyt světla, abyste zlepšili viditelnost na rodinných dobrodružstvích či sólo výpravách.
  • Toto kolo je parádním strojem pro další generaci. Je odolné, takže ho mohou podědit mladší sourozenci. A pořád bude jako nové.
  • A jako u všech kol Precaliber je rám v nižší poloze, takže se děti mohou snáze rozkročit či naskočit i seskočit.
  • Investice do dětského kola od dobře zavedené značky se rozhodně vyplatí. Dětská kola Trek navrhují a staví lidé, kteří kolům rozumí.

Další parametry: Barva zelená. Určení dětské. Kategorie Dětská kola. Sezóna 2023. Pokročilost jezdce Rekreační. Modelová řada Precaliber. Materiál rámu hliník. Průměr kol 16. Barva rámu zelená. Opotřebení nové. Brzdy v-brzdy / cantilever. Rychlosti/převody singlespeed. Konstrukce Bez odpružení. Pohlaví chlapecké. Velikost kola uni. Hmotnost 8.37 Kg. Rám Dětský slitinový rám, velikost 16 palců, úchyty na čelisťové brzdy.. Věk dítěte 4-6. Katalogové číslo 36267_B. Vidlice Dětské, ocelová vidlice, úchyty na čelisťové brzdy. Představec Slitina, Bontrager Approved, objímka 25,4 mm, prohnutí 15 stupňů, 50 mm.. Řídítka Dětské, ocel, 25,4mm objímka, prohnutí 80 mm, šířka 500 mm.. Pedály Dětské Satellite, se závity 9/16.. Převodníky 26. Přední plášť Bontrager XR1, drátová patka, 27 tpi, 16 x 2,25 palce. Zadní plášť Bontrager XR1, drátová patka, 27 tpi, 16 x 2,25 palce. Kliky Slitina, ocelový převodník 26 zubů, chránič řetězu, délka 89 mm
Čtyřhranné kónické, 68 mm, zapouzdřené ložisko. Kazeta 18 zubů, freewheel. Řetěz HV410, 1/2 x 1/8. Přední brzda Slitina, Linear-Pull // linear pull brakes. Zadní brzda Slitina, Linear-Pull // linear pull brakes. Gripy Dětský grip, šířka 107 mm.. Sedlo Dětské, polstrované, integrovaná sedlovka, s držadlem.