e-lyže

Trek Precaliber 12 – viper red uni

Trek Precaliber 12 - viper red uni je skvělý dětský bicykl pro začátečníky. S lehkým hliníkovým rámem a kvalitními komponenty je ideálním společníkem pro první jízdy na kole.
EAN: 0601479150427
Trek Precaliber 12 - viper red uni
Do obchodu »
Značka: TREK
7 271


Specifikace se mohou změnit bez udání důvodu.

Obrázky produktů jsou pouze orientační.

Výkup dětských kol – nevíte, co se starším dětským kolem, ze kterého děti vyrostly? Stačí ho přivézt k nám do prodejny a my ho vykoupíme. více informací naleznete zde.

Precaliber 12 je ideální první stroj pro malé cyklisty, kteří jsou připraveni na dvě kola dříve než jejich vrstevníci. Součástí sedla je rukojeť, pomocí níž můžete dítěti při jízdě pomáhat. Balanční kolečka lze velmi snadno připevnit a odstranit bez použití nástrojů. Ideálně padne dětem od 3 do 4 let, o výšce 91 až 101 cm.

Možná máte malé dítě. I tak může být připraveno na jízdu na kole. Chcete, aby svou první opravdovou a skvělou jízdu zažilo na stroji, který je pohodlný, odolný a parádní.

Na tomto kole pro batolata je součástí sedla rukojeť, pomocí níž můžete dítěti při jízdě pomáhat, protišlapací brzda a balanční kolečka, jež lze namontovat a odstranit bez použití nástrojů. Lehký hliníkový rám usnadňuje dětem ovladatelnost.

Chcete zajistit, že je první kolo vašeho dítěte pohodlné, odolné a parádní. Všechna naše Trek až po to úplně nejmenší, jsou sestavena dle nejvyšších standardů, takže když pro svou rodinu zvolíte značku Trek, můžete se na ni spolehnout.

Technologie a funkce:

  • Díky tomuto kolu nikdy nezapomenete na okamžiky, kdy se vaše dítě učilo poprvé jezdit.
  • Toto kolo je parádním strojem pro další generaci. Je odolné, takže ho mohou podědit mladší sourozenci. A pořád bude jako nové.
  • Investice do dětského kola od dobře zavedené značky se rozhodně vyplatí. Dětská kola Trek navrhují a staví lidé, kteří kolům rozumí.
  • A jako u všech kol Precaliber je rám v nižší poloze, takže se děti mohou snáze rozkročit či naskočit i seskočit.

Další parametry: Barva červená. Určení dětské. Kategorie Dětská kola. Sezóna 2023. Pokročilost jezdce Rekreační. Modelová řada Precaliber. Materiál rámu hliník. Průměr kol 12. Barva rámu červená. Opotřebení nové. Brzdy torpedo. Rychlosti/převody singlespeed. Konstrukce Bez odpružení. Pohlaví dívčí,chlapecké. Velikost kola uni. Hmotnost 6.84 Kg. Rám Hliník Alpha Silver, velikost dětského rámu 12 palců. Věk dítěte 2-3. Katalogové číslo 36265_A. Vidlice Ocel, 12 palců, 1palcový sloupek bez závitů. Představec Slitina, Bontrager Approved, objímka 25,4 mm, prohnutí 15 stupňů, 50 mm.. Řídítka Dětské, ocel, 25,4mm objímka, prohnutí 80 mm, šířka 500 mm.. Pedály Dětské Satellite, se závity 9/16. Převodníky 24. Přední plášť Bontrager XR1, drátová patka, 27 tpi, 12 x 2,25 palce. Zadní plášť Bontrager XR1, drátová patka, 27 tpi, 12 x 2,25 palce. Kliky Slitina, ocelový převodník 24 zubů, chránič řetězu, délka 70 mm
Čtyřhranné kónické, 68 mm, zapouzdřené ložisko. Řetěz HV410, 1/2 x 1/8. Gripy Dětský grip, šířka 107 mm. Sedlo Dětské, polstrované, integrovaná sedlovka, s držadlem.. Přední kolo Slitina 12 palců, 20 děr, ventilek Schrader. Zadní kolo Protišlapací brzda, 16 zubů, Bolt-on, 120 mm, Slitina 12 palců, 20 děr, ventilek Schrader.