e-lyže

Trek Marlin 8 Gen 3 – crimson XXS

Tento kvalitní a levný výrobek Trek Marlin 8 Gen 3 – crimson XXS od značky se skvělou pověstí TREK můžete získat zde nyní za outletovou cenu.
EAN: 0601842864449
Trek Marlin 8 Gen 3 - crimson L
Do obchodu »
Značka: TREK
28 371

Specifikace se mohou změnit bez udání důvodu.
Obrázky produktů jsou pouze orientační.

Trailové kolo pro sebevědomou jízdu Marlin 8 má aktualizovanou geometrii pro lepší ovladatelnost na singletracku a zároveň je vybaveno i pro každodenní použití, například úchyty na nosiče nebo stojánek. Díky 12rychlostnímu řazení SRAM a vylepšené odpružené vidlici RockShox se vzduchovou pružinou vám bude sloužit dlouhá léta.

Chcete kolo, které poroste s vámi a současně bude dostatečně univerzální pro každodenní dojíždění do školy, práce či na nákupy.

Lehký hliníkový rám s moderní trailovou geometrií a vnitřním vedením lanek zaručujícím ochranu a elegantní vzhled. Vidlice RockShox se vzduchovou pružinou, která je ve srovnání s tou vinutou lehčí a lépe nastavitelná, řazení SRAM s širokým rozsahem převodů a impozantní brzdný výkon hydraulických kotoučových brzd.

Progresivní trailové kolo Marlin 8 vám usnadní získávání dovedností na singletracku i každodenní přesuny. Nabízí špičkové prvky, díky nimž poroste společně s vašimi dovednostmi.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Dostanete opravdové horské kolo s moderní všestrannou geometrií, která vám dodá jistotu na každém singletracku a neztratí se ani na silnicích a cyklostezkách.
  • Získáte špičkovou vidlici RockShox se vzduchovou pružinou, která je ve srovnání s tou vinutou lehčí a lépe nastavitelná.
  • Získáte jednoduchost a rozsah řazení 1×12 pro mimořádný výkon na trailu.
  • Pomocí teleskopické sedlovky můžete snížit sedlo, aby vám v technicky náročných úsecích a strmých sjezdech nepřekáželo.
  • Modely Marlin ve velikostech XXS a XS mají prohnutou horní rámovou trubku, která je zároveň v nižší výšce nad zemí. Menší jezdci tak mohou snáze nasednout a sesednout.

Další parametry: Určení dámské,pánské. Sezóna 2023. Pokročilost jezdce Sportovní. Modelová řada Marlin. Materiál rámu hliník. Průměr kol 26,29,650b / 27,5″. Barva rámu červená. Opotřebení nové. Brzdy kotoučové brzdy. Rychlosti/převody 1×12. Konstrukce Hardtail. Velikost kola XXS. Hmotnost 14.29 Kg. Velikosti L,M,ML,S,XL,XS,XXL,XXS. Rám Hliník Alpha Silver, vnitřní vedení lanek v přehazovačce a teleskopické sedlovce, úchyt na nosič a stojánek, ThruSkew 135 x 5 mm.. Katalogové číslo 36969_B. Vidlice RockShox Judy Silver, pružina Solo Air, nastavitelný odskok, hydraulické zamykání TurnKey. Představec Bontrager Comp, objímka 31,8 mm, kompatibilní s Blendr, 7 stupňů. Řídítka Slitina, Bontrager, 31,8 mm. Pedály Wellgo VPE-536. Řazení SRAM SX Eagle, 12 rychlostí. Přehazovačka SRAM SX Eagle.. Převodníky 30T. Přední plášť Maxxis Ardent, bezdušový, ochrana EXO, skládací patka, 60 tpi. Zadní plášť Maxxis Ardent, bezdušový, ochrana EXO, skládací patka, 60 tpi. Kliky SRAM SX Eagle, řetězová linka 49 mm, délka 175 mm.
.. Kazeta SRAM PG-1210 Eagle, 11-50, 12 rychlostí. Řetěz SRAM SX Eagle, 12 rychlostí. Přední brzda Hydraulická kotoučová verze Shimano MT200. Zadní brzda Hydraulická kotoučová verze Shimano MT200. Gripy Bontrager XR Trail Comp, nylonový zámek Lock-On. Sedlo Bontrager Arvada, ocelové ližiny, šířka 138 mm.. Sedlovka TranzX JD-YSP18, vnitřní vedení lanek, 31,6 mm