e-lyže

Trek FX 1 Disc – satin trek black XXL

Tento kvalitní a žádaný produkt Trek FX 1 Disc – satin trek black XXL od našeho výrobce TREK můžete najít právě teď v naší nabídce napořád výhodně!
EAN: 0601842568569
Trek FX 1 Disc - satin trek black L
Do obchodu »
Značka: TREK
14 017


Specifikace se mohou změnit bez udání důvodu.

Obrázky produktů jsou pouze orientační.

Trek FX 1 Disc je krosové kolo s lehkým hliníkovým rámem a kvalitními díly, které podávají dobrý výkon v každém terénu. Je ideální pro každého, kdo chce častěji vyrážet do přírody, projet se s rodinou, trochu si zacvičit nebo dojíždět do práce. Kolo je osazeno sadou Altus 2×8 a mechanickými kotoučovými brzdami.

Je pro vás vhodné, pokud…
Chcete vyrážet častěji do přírody na kole a chcete kvalitní díly, kde je to opravdu znát: lehký rám, široký rozsah převodů a odolná kola. Dále dostanete výbornou cenu a spolehlivost neomezené záruky Trek.

Získáte toto vybavení
Lehký hliníkový rám s vnitřním vedením lanek pro elegantní vzhled a ochranu před okolním prostředím, 16 rychlostí se širokým rozsahem, které nabízejí správný převod do každého terénu, a účinné kotoučové brzdy do jakýchkoli podmínek. Odolná dvoustěnná kola a úchyty, které usnadňují přidání příslušenství.

Na závěr
FX 1 je univerzální krosové kolo za výbornou cenu. Tvoří ho lehký hliníkový rám, výkonné díly, které nezvyšují cenu, a odolná kola s dvoustěnnými ráfky. Toto krosové kolo má mnohá použití, od běžného ježdění po kondiční jízdy a dojíždění.

Proč si je zamilujete

  • Tento stroj spojuje rodiny, odvádí lidi od obrazovek a displejů a umožňuje užít si chvíle strávené venku.
  • Je univerzální a dělá přesně to, co chcete. Ať se jedná o kondiční jízdu, dojíždění nebo cestu na trh či do potravin.
  • Lze ho snadno dovybavit příslušenstvím, jako jsou např. nosiče, stojánky, blatníky a světla.
  • FX lze propojit s chytrým telefonem a po přidání DuoTrap S odesílá vaše jízdní údaje do oblíbené fitness aplikace.
  • A stejně jako v případě všech krosových kol Trek se i na něj vztahuje neomezená záruka a podporuje ho široká síť maloobchodních partnerů.

Další parametry: Sezóna 2022. Pokročilost jezdce Rekreační. Modelová řada FX. Materiál rámu hliník. Průměr kol 700c. Barva rámu černá. Opotřebení nové. Brzdy kotoučové brzdy. Rychlosti/převody 2×8. Konstrukce Bez odpružení. Velikost kola XXL. Hmotnost 12.68 kg. Rám Hliník Alpha Gold, kompatibilní s DuoTrap S, vnitřní vedení lanek, kotouč s úchytem Flat Mount, úchyty na nosič a blatníky, rychloupínák 135 x 5 mm.. Katalogové číslo 35001_A. Vidlice FX, ocel, kotouč s úchytem Flat Mount, úchyty na nosič, délka osy ke korunce 405 mm, rychloupínák ThruSkew 5 mm.. Představec Bontrager, slitina, objímka 25,4 mm, 10 stupňů. Řídítka Bontrager Riser, ocel, 25,4 mm, prohnutí 30 mm, šířka 600 mm.. Řazení Shimano EF500, 8 rychlostí.. Přehazovačka Shimano Altus M310.. Převodníky 46/30. Přední plášť Bontrager H2 Comp, drátová patka, 30 tpi, 700x35c.. Zadní plášť Bontrager H2 Comp, drátová patka, 30 tpi, 700x35c.. Přední náboj Formula DC-20, slitina, 6 šroubů, rychloupínák 5 x 100 mm.. Zadní náboj Formula DC-22, slitina, 6 šroubů, ořech Shimano 8/9/10 Freehub, rychloupínák 135 x 5 mm.. Ráfky Bontrager Connection, slitina, dvoustěnné, 32 děr, ventilek Schrader.. Kliky Kovaná slitina, 46/30, chránič řetězu, délka 170 mm.. Střed Sealed cartridge, 68mm. Kazeta Shimano HG31, 11-32, 8 rychlostí.. Řetěz KMC Z8.3. Přední brzda Mechanické kotoučové Tektro MD-U310, úchyt Flat Mount, kotouč 160 mm.. Zadní brzda Mechanické kotoučové Tektro MD-U310, úchyt Flat Mount, kotouč 160 mm.. Gripy Bontrager Satellite.. Sedlo Dámský model Bontrager Sport.