e-lyže

Trek Dual Sport 3 Equipped Gen 5 – black olive XL

Trek Dual Sport 3 Equipped Gen 5 v elegantní černoolivové barvě a velikosti XL je perfektní volbou pro každodenní jízdy i terénní dobrodružství. Tento univerzální jízdní kolo nabízí pohodlné sedlo, vysoce kvalitní brzdy a odolné pláště pro optimální výkon v jakémkoli prostředí.
EAN: 0768682675069
Trek Dual Sport 3 Equipped Gen 5 - black olive XL
Do obchodu »
Značka: TREK
25 656

Specifikace se mohou změnit bez udání důvodu.
Obrázky produktů jsou pouze orientační.

Velmi výkonné krosové kolo Dual Sport 3 Equipped je vhodné pro každý povrch a snadno přechází ze silnice na drsnější terén. Má lehký rám, pohon 1x se širokým rozsahem a spoustu příslušenství připraveného na jízdu. Jeho široká kola Bontrager Kovee a objemné gravelové pláště absorbují nerovnosti a náročný terén pro pohodlnou a sebevědomou jízdu na silnici, zrušených železničních tratích a cyklostezkách.

Hledáte lehké, rychlé a výkonné krosové kolo osazené kvalitními díly a řadou příslušenství např. pro každodenní dojíždění, kondiční jízdy na nenáročných trailech a cesty na nákup.

Lehký hliníkový rám s elegantním vnitřním vedením lanek, lehká karbonová vidlice, široká kola Bontrager Kovee 650b umožňující použití bezdušových plášťů a široké pláště 50c pro výkon a pohodlí v různém terénu a jednoduchý převod 1×10 Shimano Deore bez přesmykače pro snadnější ovládání. A nemějte obavu. Kazeta 11-46 se širokým rozsahem nadále poskytuje potřebné převody na zdolání kopců a pokoření rovinek. Nábojové dynamo k napájení předních a zadních světel, výkonné kotoučové brzdy, ergonomické gripy, blatníky, stojánek a zadní nosič kompatibilní se systémem MIK.

Kolo Dual Sport 3 Equipped je rychlé a účinné na asfaltu a jisté a výkonné na nezpevněných a gravelových trailech. Má kola a pláště vyhlazující nerovnosti, odolný a jednoduchý pohon 1x Shimano, řadu příslušenství a nábojové dynamo k napájení předních a zadních světel.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Tuhá kola a široké pláště jsou zárukou pohodlné a hladké jízdy a odpružená vidlice vám dodá sebevědomí, aniž by zvýšila hmotnost kola.
  • Nábojové dynamo napájí přední a zadní světla, takže vždy stačí jen naskočit a jet.
  • Pohon 1x poskytuje všechny potřebné převody.
  • Všestranné gravelové pláště jsou rychlé na asfaltu a přilnavé na nerovném terénu.
  • Výbava zahrnuje světla, blatníky, stojánek a zadní nosič, takže stačí jen nasednout a jet.

Další parametry: Sezóna 2023. Pokročilost jezdce Rekreační. Modelová řada Dual Sport. Materiál rámu hliník. Průměr kol 700c. Barva rámu zelená. Brzdy kotoučové brzdy. Rychlosti/převody 1×10. Konstrukce Bez odpružení. Velikost kola XL. Hmotnost 14.40 kg. Rám Hliník Alpha Gold, vnitřní vedení lanek, úchyty na nosič a blatníky, kotouč s úchytem Post Mount, úchyt na stojánek. Rychloupínák 135 x 5 mm.. Katalogové číslo 36963_A. Vidlice Dual Sport carbon, internal brake routing, fender mounts, rack mounts, ThruSkew 5mm QR. Představec Bontrager Elite, 31,8 mm, kompatibilní s Blendr, 7 stupňů. Řídítka Bontrager Comp Lowriser, slitina, 31,8 mm, prohnutí 15 mm. Pedály Nylonová konstrukce Wellgo, slitinová kostra.. Řazení Shimano Deore M4100, 10 rychlostí. Přehazovačka Shimano Deore M5120, dlouhé ramínko.. Převodníky 40T. Přední plášť Bontrager GR0 Expert, drátová patka, ochrana proti propíchnutí, 60 tpi, 650 x 50c.. Zadní plášť Bontrager GR0 Expert, drátová patka, ochrana proti propíchnutí, 60 tpi, 650 x 50c.. Kliky ProWheel, slitina. Kazeta Shimano Deore M4100, 11-46, 10 rychlostí. Řetěz KMC X10, 10 rychlostí. Přední brzda Hydraulická kotoučová verze Shimano MT201, úchyt Flat Mount, kotouč 160 mm.. Zadní brzda Hydraulická kotoučová verze Shimano MT201, úchyt Flat Mount, kotouč 160 mm.. Gripy Bontrager XR Endurance Elite.. Sedlo Bontrager H1.. Sedlovka Slitina, Bontrager, 27,2 mm, offset 12 mm, délka 330 mm.. Přední kolo Dynamo, 6 V 3,0 W, rychloupínák 100 x 5 mm, Bontrager Kovee, dvoustěnný, možnost použití bezdušových plášťů, 28 děr, šířka 23 mm, ventilek Presta.. Zadní kolo Formula DC-22, slitina, 6 šroubů, ořech Shimano 8/9/10 Freehub, rychloupínák 135 x 5 mm, Bontrager Kovee, dvoustěnný, možnost použití bezdušových plášťů, 28 děr, šířka 23 mm, ventilek Presta..