e-lyže

Swix VP50 – 45g uni

Často hledaný produkt Swix VP50 – 45g uni od společnosti s úžasnou pověstí Swix můžete sehnat právě teď u nás skutečně levně!
EAN: 7045952599397
Swix VP50 - 45g uni
Do obchodu »
Značka: Swix
449

Stoupací vosk Swix bez fluoru VP50 do teplotních podmínek pod bodem mrazu. Zaručuje perfektní odraz, dokud se stopa „neumydlí“ a nezačnou se tvořit zrcátka.
Vosky VP neobsahují fluor a byly vyvinuty pro vrcholové sportovce, ale zároveň se osvědčily v rekreačním a sportovním lyžování díky svým vynikajícím vlastnostem. Vosk obsahuje nové aditivum, zlepšuje odraz a zároveň skluz, a dodává tak ještě lepší požitek z lyžování.
Každý z pevných vosků řady VP má dva specifické teplotní rozsahy. Jeden z rozsahů je vhodný pro padající a čerstvě napadaný sníh charakteristický ostrými krystalky s relativně vysokou penetrační schopností, a druhý pro starší sníh, kdy jsou krystalky sněhu zaoblené a jejich penetrační schopnost je nižší.
Odrazové vosky řady VP jsou speciálně vyvinuty pro podmínky při teplotách od -10°C do +3°C.

Parametry a specifikace:

  • Balení: 45 g
  • Teplotní rozsah:

  • Čerstvý a čerstvě napadaný jemnozrnný sníh: 0°C až -3°C
  • Starý / z části přeměněný sníh: -1°C až -6°C

    Další parametry: Kategorie stoupací. Sezóna 2022/23. Katalogové číslo VP50. Skupenství pevný. Úroveň závodní. Podmínky do mrazu,okolo nuly. Teplota -1°C až -6°C,0°C až -3°C. Balení 45 g. Řada vosků Swix VP. Velikost uni. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .