e-lyže

SweetProtection Trooper II SL MIPS Helmet – Gloss Aqumarine 53-56

SweetProtection Trooper II SL MIPS Helmet je ideální helma pro zimní sporty, která vám poskytne maximální ochranu a bezpečnost. S technologií MIPS a skvělým designem ve vodní modré barvě, se tato helma stane vaším nejlepším společníkem na sjezdovce. K dispozici ve velikosti 53-56.
EAN: 7048652606648
SweetProtection Trooper II SL MIPS Helmet - Gloss Aqumarine 53-56
Do obchodu »
5 459

Sweet Protection Trooper II SL MIPS je slalomová lyžařská helma. Dvoudílná konstrukce je z termoplastického laminovaného karbonového vlákna a přítomnost jedinečné vložky Impact Shields činí z Trooper II SL jednu z nejmodernějších přileb na trhu. Tento model je vybaven technologií MIPS, která snižuje rotační síly působící na mozek v případě pádu ve vyšší rychlosti. Řemínek s magnetickou přezkou na bradě usnadňuje zapínání. Helma je připravena pro zabudování audio systému. Součástí balení je odnímatelný ocelový chránič brady.

Hlavní přednosti:

 • dvoudílná konstrukce skořepiny z termoplastického laminovaného karbonového vlákna
 • vložky Impact Shields
 • magnetická přezka
 • odnímatelný ocelový chránič brady
 • připravena pro zabudování audio systému
 • technologie MIPS

Technologie:

 • Thermoplastic laminated carbon fiber (TLC) Shell
  Termoplastická laminovaná karbonová skořepina kombinuje elasticitu vstřikovaného termoplastu s tuhostí a pevností uhlíkových vláken. To umožňuje velmi efektivně vyladit skořepinu pro dokonalou ochranu při různých typech a intenzitách nárazů.

 • Impact Shields
  Přilby s technologií Impact Shields mají tvarovanou vložku z materiálu EPS s vložkami Impact Shield, které poskytují nepřekonatelný výkon pro absorbci otřesů. Jde o prémiovou technologii značky Sweet Protection sloužící ochraně před nárazem. Distribuuje energii nárazu a rozkládá ji na větší plochu, čímž chrání klíčové oblasti hlavy (čelo a týl).

 • Multi-directional Impact Protection System MIPS
  Vrstva MIPS Brain Protection System s nízkým třením je navržena tak, aby omezila rotační pohyb přenášený na mozek z úhlových nárazů na hlavu.

 • Performance

  1. 3D tvarovaná odvětraná podšívka. Pohlcuje vlhkost, je odnímatelná a pratelná.
  2. Široký nastavitelný dělič pásku pod bradu.
  3. Magnetická přezka.
  4. Lisované ušní porty
  5. Systém připraven pro zabudování audio systému
  6. Systém nastavení velikosti Occigrip

Další parametry: Barva modrá. Určení pánské. Provedení halfshell. Sezóna 2020/21. Odvětrání (ventilace) ano. Regulace ventilace ne. Úchyt na brýle ano. Nastavení velikosti ano. Audio ano. Velikost helmy 53-56. Konstrukce skořepiny TLC, Impact, MIPS. Certifikáty CE EN 1077, CLASS B/ ASTM 2040. Katalogové číslo 840060-GSAME. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .