e-lyže

Specialized Little Big Mouth 2nd gen 21 oz – twisted black uni

Kvalitní produkt Specialized Little Big Mouth 2nd gen 21 oz – twisted black uni od dodavatele se skvělou pověstí Specialized lze zakoupit zrovna dneska za super peníze.
EAN: 0888818899296
Specialized Little Big Mouth 2nd gen 21 oz - twisted black uni
Do obchodu »
Značka: Specialized
250

Láhev Little Big Mouth 620 ml je naší nejlépe prodávanou lahví, která si využila revoluční design a trochu ho zmenšila. Je kvěle tvarovaná a zcela nepropustná. Má pevný šroubový a velice široký uzávěr Big Mouth, díky kterému můžete do láhve přidat například led nedo hydratační mix podle Vaší volby. Tato láhev má neuvěřitelný průtok vody, který je až o 50 % větší, než nabízí konkurence. K tomu jsme této láhvi dali průžný, ergonomický design, který dobře drží v nosičích a snadno se vejde do ruky. Láhev je vyrobena z plastu neobsahujícího BPA, který je na 100% určen pro potraviny.

  • Těsný šroubovací Big Mouth uzávěr je dostatečně široký pro vkládání kostek ledu a práškových směsí na pití. Široký náustek má o 50% větší průtok vody, než ostatní známé láhve. Navíc má vylepšené boční úchyty.
  • Velký, měkký talířový ventil se snadno otevírá, je těsný a má skvělý průtok. Je zaručeně nepropustný.
  • Lehce se drží a je flexibilnější, než originální láhev Little Big Mouth
  • Je také dostupná ve verzi Big Mouth 700 ml.
  • Je vyrobena z plastu neobsahujícího BPA, který FDA schválila pro potravinářské účely a je potištěna barvami bez rozpouštědel, ošetřenými proti UV záření a schválenými CPSC.

Další parametry: Barva černá. Provedení plast. Typ bidon. Použití na pití,na cyklistiku. Sezóna 2023. Objem 0,62 l. Montáž na rám. Katalogové číslo 44422-2152. Velikost uni. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .