e-lyže

Specialized Drytech Fender Set – black 52mm

Tento akční kousek Specialized Drytech Fender Set – black 52mm od známého výrobce Specialized můžete dostat na našich stránkách teď téměř zdarma.
EAN: 0888818232291
Specialized Drytech Fender Set - black 35mm
Do obchodu »
Značka: Specialized
2 000

Set blatníků DRY – TECH má konstrukci podloženou výzkumy a prodlouženou délku pro vynikající ochranu před vodou. Blatníky jsou vyrobeny z lehkých a přitom velmi odolných materiálů. Jejich konstrukce byla prověřena v našem aerodynamickém tunelu, abychom zvýšili jejich schopnost chránit a snížili stříkání vody.

Blatníky jsou dostupné ve třech velikostech (35, 45 a 52 mm) a jsou zkonstruovány tak, aby byly kompatibilní s koly velikosti 700C a bylo možné je instalovat s využitím našeho upínání Plug + Play nebo i bez něj. A nakonec, jako třešničku na dortu, jsme k blatníkům přidali tepelně opracované, lehké hliníkové upínáky a nerezový spojovací materiál.

  • Skvěle zkonstruovaný set blatníků s prodlouženou délkou pro vynikající ochranu před vodou.
  • Design z lehkých, ale vysoce odolných materiálů.
  • Konstrukce prověřená v aerodynamickém tunelu pro zvýšenou ochranu a minimalizaci stříkající vody.
  • Blatníky jsou zkonstruovány tak, aby byly kompatibilní s koly velikosti 700C a bylo možné je instalovat s využitím našeho upínání Plug + Play nebo i bez něj.
  • Tepelně zpracované, lehké hliníkové držáky blatníků a nerezový spojovací materiál.

Další parametry: Barva černá. Určení silniční. Provedení sada. Kategorie blatníky. Použití na kolo. Sezóna 2023. Materiál hliník. Montáž hliníkové upínaky. Průměr kola 28″. Katalogové číslo 98917-501. Velikost 52mm. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .