e-lyže

Specialized Ambush Mips – matte black 51-56

Ve slevě výrobek Specialized Ambush Mips – matte black 51-56 od skvělé a známé značky Specialized můžete pořídit na našich stránkách ve výhodné akci.
EAN: 0888818434770
Specialized Ambush Mips - matte black 51-56
Do obchodu »
Značka: Specialized
2 625

Poslední věc, kterou se chcete zabývat, když si to zrovna brázdíte trailem dolů, je jestli vás vaše helma ochrání při pádu. A pak taky, že se nechcete potit ve full-face helmě na trailech. Proto jsme vyrobili helmu Ambush – odlehčená, více kryje týlní část hlavy a je za velmi příznivou cenu.

Začněme ochranou, Ambush kryje hlavu i týlní části a skládá se z pěny jedné hustoty, která je zpevněna sítí Composite Matrix. Je tomu tak proto, aby byla energie nárazu efektivně pohlcena.
Dokonce i se svou rozšířenou ochranou se stále ještě dá použít plně integrovaný systém pro úpravu velikosti Mindset 360. Ten je vybaven 5ti nastavitelnými možnostmi výšky, snadným utahováním, které hravě upravíte i za jízdy.
Větrací systém 4th Dimension Cooling s masivními kanály pro odvětrání se postará, aby se vám hlava nepřehřívala ani v těch nejteplejších dnech.
Nakonec jsme přidali malý štítek, který můžete posunout do spousty pozic, abyste měli dostatek místa nejen na sluneční brýle, ale i na motokrosové.

Senzor pádu ANGi – není součástí balení

 • Dá vám i vašim blízkým klid v duši jako nikdy před tím – když jej totiž zkombinujete s naší aplikací v iOS či Androidu, senzor detekuje pád a pošle textovou zprávu na vybrané telefonní číslo ve vašem mobilu. Lze jej také synchronizovat s aplikací STRAVA® pro sledování vaší aktivity pomocí GPS.

MIPS – Multi-Directional Impact Protection System

 • MIPS je kluzká vložka mezi EPS skořepinou (tělem přilby) a vnitřními výstelkami. V případě nárazu pod úhlem se EPS skořepina přilby protočí o několik milimetrů po MIPS vrstvě, a uchrání tak hlavu a mozek před prudkým rotačním trhnutím.
 • Přestože je tento pohyb pouze v řádu několika milimetrů, výsledkem je, že MIPS výrazně sníží množství rotační síly, která by jinak mohla být přenesena až na mozek.

Hlavní přednosti a technologie

 • Patentovaná aramidem vyztužená kostra poskytuje interní EPS podporu.
 • Patentovaná Energy Optimized Multi-Density EPS konstrukce s různou hustotou materiálu pomáhá pohlcovat energii nárazu.
 • Zapínací systém Mindset 360 má pět výškových poloh a integrované kolečko pro snadnou úpravy za jízdy a poskytuje bezpečné plně nastavitelné upnutí.
 • Nastavitelný štítek.
 • Chladící systém 4th Dimension Cooling s interními drážkami Cross-Channels a kanálky pro výborné odvětrání.
 • Nízkoprofilová vlisovaná skořepina s plynulým vnějším tvarem bez výstupků.
 • Rozdělovač popruhů Tri-Fix pro lepší pohodlí a snadné nastavení upínání.
 • MIPS – Multi-Directional Impact Protection System – systém ochrany mozku proti působení rotačních sil.
 • kompatabilita se sensorem pádu ANGi

Další parametry: Barva černá. Určení dámské,pánské. Provedení se štítkem. Pokročilost sportovní. Stavitelnost velikosti nastavitelné. Sezóna 2022. Konstrukce In-mold , EPS konstrukce. Velikost helmy 51-56. Ostatní zapínání Tri-Fix, upínací systém Mindset 360, prodloužená týlní část. Odvětrání 4th Dimension Cooling Systém. Katalogové číslo 60219-134. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .