e-lyže

Shadez Designers Teeny – Cloud Print White Teeny: 7-15 let

Sluneční brýle pro děti od 7 do 15 let s oblíbeným motivem mráčků na bílém pozadí. Shadez Designers Teeny - Cloud Print White Teeny jsou nejen stylové, ale také chrání oči před škodlivým slunečním zářením.
EAN: 0645789669491
Shadez Designers Teeny - Cloud Print White Teeny: 7-15 let
Do obchodu »
Značka: Shadez
440

Dětské švýcarské sluneční brýle Shadez pro děti ve věku od sedmi do patnácti let v bíločerném barevném provedení s obláčkovým motivem. Tyto brýle chrání dětské oči před škodlivými ultrafialovými paprsky a disponují prakticky nezničitelným rámečkem vyrobeným zcela bez BPA. Zorníky Revo jsou velmi odolné proti nárazu a rozbití.

Hlavní přednosti slunečních brýlí Shadez

  • odolný, lehký, extra ohebný rámeček brýlí
  • 100% UVA a UVB ochrana
  • skla odolné proti nárazu a rozbití
  • zorníky Revo blokují nejtvrdší reflexní světlo a umožňují ostřejší vidění
  • vyrobeno bez škodlivého Bisfenolu A (100% BPA free)
  • varianta Teeny je speciálně navržena pro děti starší sedmi let

O značce Shadez
Sluneční brýle švýcarské značky Shadez byly stvořeny k ochraně očí dítěte před škodlivými paprsky slunce. Odborníci doporučují, aby si děti chránily oči, protože jsou citlivější na poškození sítnice očí škodlivým UV zářením. Děti mají totiž širší zornici a průhlednější čočku než dospělí, proto jsou jejich oči pro UV paprsky zranitelnější.

Shadez byly vyvinuty švýcarskými rodiči, kteří si uvědomovali nedostatek dětských módních slunečních brýlích s optimální ochranou a dlouhou životností. Sluneční brýle Shadez jsou bezpečné, moderní a odolné. Navíc jsou velikostně uzpůsobené pro každou věkovou skupinu, takže si vaše dítě může zvolit brýle přesně podle svého stylu.

Další parametry: Určení dětské. Kategorie stylové,městské,volný čas. Sezóna 2022. Modelová řada Designers. Barva zorníků šedá. Zorníky s UV filtrem. Určení děti dívčí. Barva obrouček bílá. Katalogové číslo DESIG-T-C-P-Wht. Vhodný věk 7 – 15 let. Velikost brýlí Teeny: 7-15 let. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .