e-lyže

Shadez Designers – Owl Pink Baby: 0-3 roky

Sluneční brýle Shadez Designers Owl Pink Baby jsou ideální pro děti od 0 do 3 let. Stylový design s motivem sovy zaujme každého malého módního nadšence. Chrání oči před škodlivým slunečním zářením a jsou vyrobeny z kvalitních materiálů pro maximální pohodlí. Objednejte si je ještě dnes!
EAN: 0645789669507
Shadez Designers - Owl Pink Baby: 0-3 roky
Do obchodu »
Značka: Shadez
425

Dětské švýcarské sluneční brýle Shadez pro nejmenší děti ve věku od narození do tří let v růžovo-bílém barevném provedení se sovím motivem. Tyto brýle chrání dětské oči před škodlivými ultrafialovými paprsky a disponují prakticky nezničitelným rámečkem vyrobeným zcela bez BPA. Zorníky Revo jsou velmi odolné proti nárazu a rozbití.

Hlavní přednosti slunečních brýlí Shadez

  • odolný, lehký, extra ohebný rámeček brýlí
  • 100% UVA a UVB ochrana
  • skla odolné proti nárazu a rozbití
  • zorníky Revo blokují nejtvrdší reflexní světlo a umožňují ostřejší vidění
  • vyrobeno bez škodlivého Bisfenolu A (100% BPA free)

O značce Shadez
Sluneční brýle švýcarské značky Shadez byly stvořeny k ochraně očí dítěte před škodlivými paprsky slunce. Odborníci doporučují, aby si děti chránily oči, protože jsou citlivější na poškození sítnice očí škodlivým UV zářením. Děti mají totiž širší zornici a průhlednější čočku než dospělí, proto jsou jejich oči pro UV paprsky zranitelnější.

Shadez byly vyvinuty švýcarskými rodiči, kteří si uvědomovali nedostatek dětských módních slunečních brýlích s optimální ochranou a dlouhou životností. Sluneční brýle Shadez jsou bezpečné, moderní a odolné. Navíc jsou velikostně uzpůsobené pro každou věkovou skupinu, takže si vaše dítě může zvolit brýle přesně podle svého stylu.

Další parametry: Určení dětské. Kategorie volný čas,městské,stylové. Sezóna 2022. Modelová řada Designers. Barva zorníků šedá. Zorníky s UV filtrem. Určení děti dívčí. Barva obrouček růžová. Katalogové číslo DESIG-Owl-Pink. Vhodný věk 0 – 3 roky. Velikost brýlí Baby: 0-3 roky. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .