e-lyže

Shadez Designers – Anchor Print Blue Junior: 3-7 let

Sluneční brýle Shadez Designers Anchor Print Blue Junior jsou ideální pro děti ve věku 3-7 let. Tyto stylové brýle s kotvou jsou nejen módní, ale také chrání oči vašeho dítěte před škodlivými UV paprsky. Vyberte si bezpečné a cool sluneční brýle pro vaše dítě s Shadez Designers.
EAN: 0645789669453
Shadez Designers - Anchor Print Blue Junior: 3-7 let
Do obchodu »
Značka: Shadez
425

Dětské švýcarské sluneční brýle Shadez pro menší děti ve věku od tří do sedmi let v modrobílém barevném provedení s námořnickým motivem. Tyto brýle chrání dětské oči před škodlivými ultrafialovými paprsky a disponují prakticky nezničitelným rámečkem vyrobeným zcela bez BPA. Zorníky Revo jsou velmi odolné proti nárazu a rozbití.

Hlavní přednosti slunečních brýlí Shadez

  • odolný, lehký, extra ohebný rámeček brýlí
  • 100% UVA a UVB ochrana
  • skla odolné proti nárazu a rozbití
  • zorníky Revo blokují nejtvrdší reflexní světlo a umožňují ostřejší vidění
  • vyrobeno bez škodlivého Bisfenolu A (100% BPA free)

O značce Shadez
Sluneční brýle švýcarské značky Shadez byly stvořeny k ochraně očí dítěte před škodlivými paprsky slunce. Odborníci doporučují, aby si děti chránily oči, protože jsou citlivější na poškození sítnice očí škodlivým UV zářením. Děti mají totiž širší zornici a průhlednější čočku než dospělí, proto jsou jejich oči pro UV paprsky zranitelnější.

Shadez byly vyvinuty švýcarskými rodiči, kteří si uvědomovali nedostatek dětských módních slunečních brýlích s optimální ochranou a dlouhou životností. Sluneční brýle Shadez jsou bezpečné, moderní a odolné. Navíc jsou velikostně uzpůsobené pro každou věkovou skupinu, takže si vaše dítě může zvolit brýle přesně podle svého stylu.

Další parametry: Určení dětské. Kategorie stylové,městské,volný čas. Sezóna 2022. Modelová řada Designers. Barva zorníků modrá. Zorníky s UV filtrem. Určení děti chlapecké,dívčí. Barva obrouček modrá. Katalogové číslo DESIG-A-P-Blue. Vhodný věk 3 – 7 let. Velikost brýlí Junior: 3-7 let. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .