e-lyže

Shadez Classics Teeny – Purple Teeny: 7-15 let

Sluneční brýle Shadez Classics Teeny v barvě Purple Teeny jsou ideální pro děti ve věku 7-15 let. Ochrání oči vašich dětí před slunečními paprsky a zároveň budou vypadat skvěle. Vyberte si kvalitní sluneční brýle pro vaše děti.
EAN: 0645789669392
Shadez Classics Teeny - Purple Teeny: 7-15 let
Do obchodu »
Značka: Shadez
425

Praktické dívčí sluneční brýle v aviator stylu a fialové barvě, které jsou speciálně navrženy pro starší dívky ve věku od sedmi let. Sluneční brýle Shadez jsou bezpečné díky zorníkům s UV faktorem UV400 chránícím dětské oči od 100% škodlivých slunečních paprsků a nerozbitnému BPA free rámečku.

Hlavní přednosti slunečních brýlí Shadez

  • odolný, lehký, extra ohebný rámeček brýlí
  • 100% UVA a UVB ochrana
  • skla odolné proti nárazu a rozbití
  • zorníky Revo blokují nejtvrdší reflexní světlo a umožňují ostřejší vidění
  • vyrobeno bez škodlivého Bisfenolu A (100% BPA free)
  • varianta Teeny je speciálně navržena pro děti starší sedmi let

O značce Shadez
Sluneční brýle švýcarské značky Shadez byly stvořeny k ochraně očí dítěte před škodlivými paprsky slunce. Odborníci doporučují, aby si děti chránily oči, protože jsou citlivější na poškození sítnice očí škodlivým UV zářením. Děti mají totiž širší zornici a průhlednější čočku než dospělí, proto jsou jejich oči pro UV paprsky zranitelnější.

Shadez byly vyvinuty švýcarskými rodiči, kteří si uvědomovali nedostatek dětských módních slunečních brýlích s optimální ochranou a dlouhou životností. Sluneční brýle Shadez jsou bezpečné, moderní a odolné. Navíc jsou velikostně uzpůsobené pro každou věkovou skupinu, takže si vaše dítě může zvolit brýle přesně podle svého stylu.

Další parametry: Určení dětské. Kategorie městské,volný čas,stylové. Sezóna 2022. Modelová řada Classics. Barva zorníků šedá. Zorníky s UV filtrem. Určení děti dívčí. Barva obrouček fialová. Katalogové číslo CLASS-T-Purple. Vhodný věk 7 – 15 let. Velikost brýlí Teeny: 7-15 let. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .