e-lyže

Shadez Classics – Black Junior: 3-7 let

Sluneční brýle Shadez Classics Black Junior jsou ideální volbou pro děti ve věku 3-7 let. Kvalitní materiály a ochrana proti UV záření zajistí bezpečnost a pohodlí během slunečných dnů.
EAN: 0083351587093
Shadez Classics - Black Junior: 3-7 let
Do obchodu »
Značka: Shadez
410

Stylové dětské sluneční brýle v aviator stylu a černé barvě. Jsou na výběr ve velikosti od narození do tří let pro nejmenší milovníky slunce, či ve velikosti od tří do sedmi let pro starší objevitele. Sluneční brýle Shadez jsou bezpečné díky zorníkům s UV faktorem UV400 chránícím dětské oči od 100% škodlivých slunečních paprsků a nerozbitnému BPA free rámečku.

Hlavní přednosti slunečních brýlí Shadez

  • odolný, lehký, extra ohebný rámeček brýlí
  • 100% UVA a UVB ochrana
  • skla odolné proti nárazu a rozbití
  • zorníky Revo blokují nejtvrdší reflexní světlo a umožňují ostřejší vidění
  • vyrobeno bez škodlivého Bisfenolu A (100% BPA free)
  • na výběr varianta pro děti 0-3 a 3-7 let

O značce Shadez
Sluneční brýle švýcarské značky Shadez byly stvořeny k ochraně očí dítěte před škodlivými paprsky slunce. Odborníci doporučují, aby si děti chránily oči, protože jsou citlivější na poškození sítnice očí škodlivým UV zářením. Děti mají totiž širší zornici a průhlednější čočku než dospělí, proto jsou jejich oči pro UV paprsky zranitelnější.

Shadez byly vyvinuty švýcarskými rodiči, kteří si uvědomovali nedostatek dětských módních slunečních brýlích s optimální ochranou a dlouhou životností. Sluneční brýle Shadez jsou bezpečné, moderní a odolné. Navíc jsou velikostně uzpůsobené pro každou věkovou skupinu, takže si vaše dítě může zvolit brýle přesně podle svého stylu.

Další parametry: Určení dětské. Kategorie volný čas,městské,stylové. Sezóna 2022. Modelová řada Classics. Barva zorníků modrá. Zorníky s UV filtrem. Určení děti chlapecké. Barva obrouček černá. Katalogové číslo CLASS-Black. Vhodný věk 0 – 3 roky,3 – 7 let. Velikost brýlí Junior: 3-7 let. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .