e-lyže

Shadez Blue Light – Blue Teeny: 7-16 let

Sluneční brýle Shadez Blue Light - Blue Teeny jsou ideální pro děti ve věku 7-16 let, které chtějí chránit své oči před modrým světlem. Tyto brýle mají moderní design a jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Objednejte si je ještě dnes a dejte svému dítěti nejlepší ochranu před slunečním zářením.
EAN: 0738964555631
Shadez Blue Light - Blue Teeny: 7-16 let
Do obchodu »
Značka: Shadez
518

Ochraňte oči svých děti před nebezpečnými nástrahami modrého záření s těmito stylovými brýlemi s černým rámečkem. Brýle Shadez mají speciální Opthalmickou vrstvu, které odráží a zamezuje modrému záření. To se vyskytuje v některých elektronických zařízeních, jako například počítačích, tabletech, chytrých telefonech, televizích, fluorescenčním světle, LED světle, a také sluníčku. Brýle se skvěle hodí na každodenní nošení na doma a nošení při šeru.

Hlavní přednosti dětských brýlí s ochranou proti modrému záření od značky Shadez

  • klinicky potvrzená redukce unavenosti a vyschnutí očí, spolu se sníženým rozmazaným viděním
  • speciální ophthalmický ochranný filtr
  • navrženy speciálně pro zamezení a reflexi modrého záření
  • stylové a vhodné pro každodenní nošení
  • speciální pohodlný střih, který nepadá a je vhodný i pro aktivní děti

O značce Shadez
Sluneční brýle švýcarské značky Shadez byly stvořeny k ochraně očí dítěte před škodlivými paprsky slunce. Odborníci doporučují, aby si děti chránily oči, protože jsou citlivější na poškození sítnice očí škodlivým UV zářením. Děti mají totiž širší zornici a průhlednější čočku než dospělí, proto jsou jejich oči pro UV paprsky zranitelnější.

Shadez byly vyvinuty švýcarskými rodiči, kteří si uvědomovali nedostatek dětských módních slunečních brýlích s optimální ochranou a dlouhou životností. Sluneční brýle Shadez jsou bezpečné, moderní a odolné. Navíc jsou velikostně uzpůsobené pro každou věkovou skupinu, takže si vaše dítě může zvolit brýle přesně podle svého stylu.

Další parametry: Určení dětské. Kategorie stylové,městské,volný čas. Sezóna 2022. Modelová řada Blue Light. Zorníky čiré. Barva obrouček modrá. Ostatní ochranné modré čočky. Katalogové číslo BL-Blue. Vhodný věk 7 – 15 let,3 – 7 let. Velikost brýlí Teeny: 7-16 let. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .