e-lyže

Shadez Adults W – purple Adult: 16+ let

Sluneční brýle Shadez Adults W v purpurovém provedení jsou ideální volbou pro dospělé od 16 let. Ochrání vaše oči před slunečním zářením a zároveň vypadají skvěle. Vyberte si kvalitní sluneční brýle od značky Shadez.
EAN: 0738964557666
Shadez Adults W - purple Adult: 16+ let
Do obchodu »
Značka: Shadez
660

Sluneční brýle švýcarské značky Shadez pro dospělé jsou novým trendem ochrany před slunečním zářením. Švýcarský prémiový design těchto polarizačních slunečních brýlí s černým rámečkem a fialovými zorníky garantuje naprostou ochranu před UVA a UVB slunečními paprsky.

Hlavní přednosti slunečních brýlí Shadez

  • odolný, lehký, extra ohebný rámeček brýlí navržený ve Švýcarsku
  • 100% UVA a UVB ochrana
  • skla odolné proti nárazu a rozbití
  • zorníky Revo blokují nejtvrdší reflexní světlo a umožňují ostřejší vidění
  • vyrobeno bez škodlivého Bisfenolu A (100% BPA free)

O značce Shadez
Sluneční brýle švýcarské značky Shadez byly stvořeny k ochraně očí dětí a dospělých před škodlivými paprsky slunce. Odborníci doporučují, aby si i dospělí chránily oči, jelikož i oni jsou citliví na poškození sítnice očí škodlivým UV zářením.

Shadez byly vyvinuty švýcarskými rodiči, kteří si uvědomovali nedostatek dětských módních slunečních brýlích s optimální ochranou a dlouhou životností. Po úspěchu dětských slunečních brýli začali také nabízet brýlet pro dospělé. Sluneční brýle Shadez jsou bezpečné, moderní a odolné.

Další parametry: Určení dámské. Kategorie volný čas,městské,stylové. Sezóna 2022. Modelová řada Adults. Barva zorníků fialová. Zorníky s UV filtrem,polarizační. Barva obrouček bílá. Ostatní pouzdro a čistící hadřík. Katalogové číslo ADULT-W-Purple. Vhodný věk 16+ let. Velikost brýlí Adult: 16+ let. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .