e-lyže

Shadez Adult – White-Gold Adult: 16+ let

Sluneční brýle Shadez Adult White-Gold jsou ideální pro dospělé nad 16 let, kteří hledají stylové a kvalitní brýle pro ochranu před slunečními paprsky. Vyberte si tento moderní design s bílým a zlatým rámem a užijte si pohodlné nošení při každodenním používání.
EAN: 0645789669231
Shadez Adult - White-Gold Adult: 16+ let
Do obchodu »
Značka: Shadez
660

Sluneční brýle švýcarské značky Shadez pro dospělé jsou novým trendem ochrany před slunečním zářením. Švýcarský prémiový design těchto polarizačních slunečních brýlí s bílým rámečkem a zlatými zorníky garantuje naprostou ochranu před UVA a UVB slunečními paprsky.

Hlavní přednosti slunečních brýlí Shadez

  • odolný, lehký, extra ohebný rámeček brýlí navržený ve Švýcarsku
  • 100% UVA a UVB ochrana
  • skla odolné proti nárazu a rozbití
  • zorníky Revo blokují nejtvrdší reflexní světlo a umožňují ostřejší vidění
  • vyrobeno bez škodlivého Bisfenolu A (100% BPA free)

O značce Shadez
Sluneční brýle švýcarské značky Shadez byly stvořeny k ochraně očí dětí a dospělých před škodlivými paprsky slunce. Odborníci doporučují, aby si i dospělí chránily oči, jelikož i oni jsou citliví na poškození sítnice očí škodlivým UV zářením.

Shadez byly vyvinuty švýcarskými rodiči, kteří si uvědomovali nedostatek dětských módních slunečních brýlích s optimální ochranou a dlouhou životností. Po úspěchu dětských slunečních brýli začali také nabízet brýlet pro dospělé. Sluneční brýle Shadez jsou bezpečné, moderní a odolné.

Další parametry: Určení pánské,dámské. Kategorie volný čas,městské,stylové. Sezóna 2022. Modelová řada Adults. Barva zorníků zlatá. Zorníky s UV filtrem,polarizační. Barva obrouček bílá. Ostatní pouzdro a čistící hadřík. Katalogové číslo ADULT-W-Gold. Vhodný věk 15+ let. Velikost brýlí Adult: 16+ let. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .