e-lyže

Schwalbe G-one Ultrabite 40-622 Super Ground Addix Speedgrip TLE zelený bok skládací 28×1.50

Nabízíme Schwalbe G-one Ultrabite 40-622 Super Ground Addix Speedgrip TLE zelený bok skládací 28×1.50 - kvalitní pneumatiku pro vaše kolo. S rychlým a přilnavým designem, tato pneumatika je ideální pro horské i městské ježdění. Objednejte si ji ještě dnes.
EAN: 4026495885188
Schwalbe G-one Ultrabite 40-622 Super Ground Addix Speedgrip TLE zelený bok skládací 28x1.50
Do obchodu »
Značka: Schwalbe
1 359

Gravelový plášť G-One Ultrabite má stabilní konstrukci s nejpokrokovější bezdušovou technologií, která znatelně rozšiřuje terénní výkon. Je ideální pro použití na štěrkových a lesních cestách a trailech, a to i za nepříznivých podmínek. Díky agresivnímu designu běhounu zaujme kompaktními kazetovými bloky uprostřed běhounu a zajistí plnou přilnavost a bezprecedentní trakci. Robustní boční bloky pláště poskytují jezdci bezpečí po celou dobu jízdy v šikmém svahu.

„Ultrabite“ nabízí pozoruhodný výkon jako přední pneumatika v kombinaci s G-One Bite nebo G-One Allround na zadním kole. Všechny verze G-One Ultrabite mohou být použity jako bezdušové díky technologii TLE.

Evolution line: Nejkvalitnější materiály, nejnovější technologie.

Tubeless easy MTB: SnakeSkin chrání bok, usnadňuje bezdušovou konverzi.

ADDIX Speedgrip: Univerzální směs s nejširším spektrem nasazení.

E-bike ready 25km/h: Doporučeno a homologováno pro elektrokola do 25 km/h

SUPER GROUND: 3 vrstvy kostry SNAKE SKIN ochranný pás od patky k patce CHAFER chrání styčnou plochu ráfku a pláště. Těsnění při TLE použití. Silná skládací kevlarová patka pláště.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Patka: Skládací
  • Technologie: SUPER GROUND
  • Směs: ADDIX Speedgrip
  • EPI: 67
  • Hmotnost: 541 g
  • Provedení: TLE (bezdušové)

Další parametry: Sezóna 2020. Modelová řada G-One Ultrabite. Disciplína Gravel. Vhodný povrch bahno,písčitý,smíšený,tvrdý. Rozměr kola 28. Patka Kevlarová (skládací). Velikost pláště 28×1.50. Hmotnost 541 g. Směs ADDIX Speedgrip. Hustota vláken 67 EPI. Katalogové číslo 11654194. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .