e-lyže

SBCR přáníčko – Vánoce uni

Nabízíme SBCR přáníčko pro lyžaře s motivem Vánoc uni. Dokonalý dárek pro milovníky zimních sportů a vánoční atmosféry. Objednejte si ještě dnes!
EAN: 2099001323490
SBCR přáníčko - Vánoce uni

Radujme se, veselme se! Pokud potřebujete vánoční přáníčko, jaké může být lepší, než to s vánočním motivem z dílny výtvarnice Kristiny Dufkové? Motiv evokuje blízkost a radost z blízkosti.
Neakcentuje sportovní téma, ale právě zmíněná blízkost a vzájemnost s druhými je tím, co dělá sport sportem, a vlastně i život životem.
Tak to cítíme my v SBCR, lyžaři, cyklisté, a především lidé. Život je o překonávání vzdáleností. A výsledkem překonávání vzdáleností je blízkost. Ať už vzdálenosti překonáváte na kole, na lyžích nebo vstřícným gestem a milým slovem. Sdělte to naším přáníčkem vašim blízkým a buďte si ještě bližší!

Další parametry: Barva vícebarevná. Určení dětské,dospělí. Sezóna 2021. Určení děti chlapecké,dívčí. Katalogové číslo PEPE-VANOCE. Velikost uni. Hračky a hry podle věku Předškoláci (3-6 let),Školáci (7-10 let),Náctiletí (11+). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .