e-lyže

SBCR pohlednice – Yetti uni

SBCR pohlednice Yetti uni jsou skvělým dárkem pro lyžaře. Pokud hledáte originální a zábavný způsob, jak přivítat zimu, tyto pohlednice jsou pro vás ideální volbou. Zkuste překvapit své blízké nebo kamarády těmito stylovými pohlednicemi od SBCR.
EAN: 2099001323476
SBCR pohlednice - Yetti uni

Sbližte se! Pokud posíláte pohlednici lyžaři, spojte se s ním nejen textem, ale i obrázkem z dílny známých výtvarnice Kristiny Dufkové!
Dejte najevo, že nezáleží na tom, kde se zrovna nacházíte, na jakém kopci, nebo v jaké stopě. Možná, že jste zrovna někde v nížině a je obleva, ale přesto jste stále propojeni tím, že patříte do rodiny nadšenců, jejichž místo je na sněhu, samozřejmě s dlouhými prkýnky na nohou.
Tak jako všichni lyžaři, tak jako my v SBCR. My všichni se vidíme někde na nekonečné bílé pláni, obklopeni přáteli. Je vůbec třeba na druhou stranu pohlednice ještě něco psát?

Další parametry: Barva vícebarevná. Určení dětské,dospělí. Sezóna 2021. Určení děti chlapecké,dívčí. Katalogové číslo POPO-YETTI. Velikost uni. Hračky a hry podle věku Předškoláci (3-6 let),Školáci (7-10 let),Náctiletí (11+). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .