e-lyže

SBCR pohlednice – Cyklo uni

Výjimečný a žádaný kousek SBCR pohlednice – Cyklo uni s osvědčenou značkou Ski a Bike Centrum Radotín máte možnost najít momentálně na webu za akční cenu.
EAN: 2099001323483
SBCR pohlednice - Cyklo uni

Propojte se! Pokud posíláte pohlednici cyklistovi, propojte se s ním nejen textem, ale i obrázkem z dílny výtvarnice Kristiny Dufkové!
Dejte najevo, že nezáleží na vzdálenosti, která vás dělí. Nezáleží ani na to, že zrovna nejedete spolu v háku nebo po boku, ale každý úplně jinde. Dokonce nezáleží ani na tom, že třeba zrovna nemůžete jezdit vůbec. Stejně jste spolu na jedné cestě.
Tak jako všichni cyklisté, tak jako my v SBCR. My všichni jsme propojeni nekonečnou sítí cest, a tahle pohlednice nám to na první dobrou připomíná. Je vůbec třeba na druhou stranu ještě něco psát?

Další parametry: Barva vícebarevná. Určení dětské,dospělí. Sezóna 2021. Určení děti chlapecké,dívčí. Katalogové číslo POPO-CYKLO. Velikost uni. Hračky a hry podle věku Předškoláci (3-6 let),Školáci (7-10 let),Náctiletí (11+). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .