e-lyže

Santini Trek Segafredo RSL Bibshort – Dark Blue XXL

Bojuj jako profesionální cyklista s těmito Santini Trek Segafredo RSL Bibshort - Dark Blue XXL. Vyrobena s nejvyšší kvalitou materiálů a navržena pro maximální pohodlí a výkon. Získej výhodu nad ostatními a vyraz na cestu s těmito špičkovými cyklistickými kraťasy.
EAN: 8050703249161
Santini Trek Segafredo RSL Bibshort - Dark Blue XL
Do obchodu »
Značka: Santini
2 579

Oficiální týmové cyklistické kraťasy Santini Trek-Segafredo byly navrženy, aby vyhovovaly nárokům profesionálních závodníků. Jedná se o závodní kraťasy se šlemi, ideální povrchovou úpravou a elegantním přiléhavým designem. Lehká, prodyšná a velmi pružná vložka C3 vám poskytne pohodlí a ochranu na žádoucích místech. Použití elastického materiálu Thunderbike napomáhá oddálit svalovou únavu a zachovává perfektní tvar kraťasů. Svrchní materiál Eclipse je příjemný při kontaktu s pokožkou, je prodyšný, rychle schne a poskytuje UV ochranu. Síťovaný prodyšný zadní panel podporuje odvod přebytečného tepla a je na něm umístěna kapsička na vysílačku nebo na telefon. Elastické šle jsou vyrobeny z mikrovlákna pro zajištění maximálního pohodlí a pevnosti. Nechybí 8 cm široké silikonové pásky na nohavicích, které zaručí že se vám kraťasy nebudou nikde vyhrnovat a zcela tak využijete jejich aerodynamickou výhodu.

Hlavní přednosti:

  • antimikrobiální, lehká, prodyšná a velmi pružná vložka C3
  • elastický materiál Thunderbike, který zachovává tvar a omezuje svalovou únavu
  • hlavní materiál Eclipse, který je lehký, příjemný, rychle schne a chrání před UV
  • síťovaný zadní panel s kapsičkou
  • elastické šle z mikrovlákna
  • 8 cm silikonové lemy fixují nohavice při jízdě na svém místě
  • Profesionální střih těsně obepíná tělo a nabízí tak jedinečnou aerodynamickou výhodu

Detaily:

  • Použití v rozsahu teplot: 16 – 27 °C
  • Materiál: 46.8% Polyester, 33.2% Polyamide, 20% Elastan

Další parametry: Barva modrá. Vlastnosti funkční,s UV ochranou. Kategorie kraťasy. Použití na silniční kolo. Sezóna 2022. Materiál syntetické. Roční období jarní,letní. Délka krátké. Provedení kalhot s cyklistickou vložkou,se šlemi. Velikost oblečení XXL. Katalogové číslo T-S-37499. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .