e-lyže

Rudy Project Spinshield – white matte/multilaser gold uni

Sluneční brýle Rudy Project Spinshield v bílém matném provedení s multilaser zlatými skly jsou ideální pro sportovní aktivity i každodenní nošení. Objednejte si je nyní a chráníte své oči před slunečními paprsky s nejvyšší kvalitou.
EAN: 0655586392478
Rudy Project Spinshield - white matte/multilaser gold uni
Do obchodu »
Značka: Rudy Project
3 009

Model brýlí Spinshield od Rudy Project, spojuje funkční technická řešení se stylovým designem. Oku a jeho citlivému okolí nabízí dokonalou ochranu před úrazem a nepříznivými povětrnostními podmínkami. Široká skla, zasazená do obrouček, jsou zakřivena podle tvaru tváře.
S modelem Spinshield získáte široký zorný úhel.nKoncovky nožiček mají s technologií Pro-Fit plně ergonomický tvar. Moderně pojatý styl modelu Spinshield je ozdoben proužkem, odvolávajícím se ke klasice z roku 1986 a dalšími na první pohled nenápadnými detaily, odvolávajícími se na dlouholeté dědictví značky. Na bocích nalezneme zpevňující kovové prvky.<

Zorník:

  • Rp Optics Multilaser Gold- kategorie S3, VLT 14,2%: vhodný do jasných slunečních podmínek.
  • Hlavní přednosti a technologie:

  • Panorama Flat lens: Cylindrická čočka Spinshield Deep Horizon poskytuje maximální krytí a přitom výrazný módní vzhled.
  • Ergo Grip Nosepad and Temple Tips: Gumové zakončení a integrované nosní vycpávky zajišťují stabilní a pohodlné uchycení, zatímco geometrie chráničů Pro-Fit je navržena tak, aby poskytovala pohodlné a přirozené ergonomické uchycení bez nepříjemného tlaku na oblast uší.
  • Další parametry: Určení pánské,dámské. Kategorie stylové,městské,volný čas,multisport,na běžky,cyklistické. Kategorie zorníku S3. Sezóna 2023. Modelová řada Spinshield. Barva zorníků zlatá. Zorníky zrcadlové,s UV filtrem. Barva obrouček bílá. Materiál zorníků Polykarbonát. Možnost dioptrického klipu ne. Nastavitelný nosník ne. Nastavitelné bočnice ne. Váha brýlí 26 g. Možnost výměny zorníků ne. Typ zorníku RP optics Multilaser Gold. Katalogové číslo SP725758-0000. Velikost brýlí uni. . . . . . . . . . . . . . . .