e-lyže

Rudy Project Rydon – light grey matte/impactx photochromic 2laser purple uni

Sluneční brýle Rudy Project Rydon v barvě light grey matte s ImpactX Photochromic 2Laser Purple skly jsou univerzální a stylové doplňky pro každodenní nošení. S jejich vynikající ochranou proti UV záření a odolností proti poškození jsou tyto brýle ideální pro sportovce i běžné používání. Objednej si je ještě dnes!
EAN: 0655586392898
Rudy Project Rydon - light grey matte/impactx photochromic 2laser purple uni
Do obchodu »
Značka: Rudy Project
4 479

Stálice mezi modely Rudy Project – to je model RYDON. Tyto brýle jsou vhodné na jakékoliv indoor i outdoor sporty – díky velké škále výměnných čoček včetně fotochromatických pro jakékoliv počasí.

Zorníky:

 • ImpactX® Photochromic 2 Laser Purple, kategorie: S1-3, VLT 48%-8%: vhodný do jasného počasí.
 • Údržba čoček – čočky umývejte mýdlovu vodou nebo prostředky určenými speciálně k tomuto účelu. Osušte čočky jemným hadříkem, který je součástí balení brýlí spolu s ochranným pevným pouzdrem. K zachování kvalitního vidění chraňte čočky před poškrábáním.
 • Upozornění – brýle nepoužívejte v soláriu, nedívejte se s nimi přímo do slunce, nepoužívejte při řízení v šeru nebo v noci – nejedná se o bezpečnostní ochranný prostředek!
 • Hlavní přednosti a technologie:

  • Nastavitelné stranice: Vytvoří plně přizpůsobené padnutí brýlí a dokonalou přilnavost. Jednoduše použijete mírný tlak na úpravu tvaru.
  • Grilamid Frame: Rudy Project používá rámeček Grilamid®, který je odolný proti nárazu a hypoalergenní, vysoce kvalitní, oblíbený pro svou stabilitu, pružnost a trvanlivost.
  • Nastavitelný nosník: Nastavitelné nosní části jsou mimořádně pohodlné a nabízejí úpravu pro jakýkoliv tvar obličeje. Tento systém může být také použit k úpravě výšky skla a jeho vzdálenosti od obličeje, aby se zabránilo zamlžení.

  Další parametry: Určení pánské,dámské. Kategorie na běžky,cyklistické,multisport. Kategorie zorníku S3,S2,S1. Sezóna 2023. Modelová řada Rydon. Barva zorníků fialová. Zorníky fotochromatické,s UV filtrem. Nastavitelnost vyměnitelné zorníky,stavitelný nosník. Barva obrouček šedá. Materiál zorníků ImpactX. Možnost dioptrického klipu ano. Nastavitelný nosník ano. Nastavitelné bočnice ano. Váha brýlí 24 g. Možnost výměny zorníků ano. Typ zorníku Impactx™ Photochromic 2Laser Purple. Katalogové číslo SP537597-0000. Velikost brýlí uni. . . . . . . . . . . . . . .