e-lyže

Rudy Project Deltabeat Spare Lenses – Impactx™ Photochromic 2Black uni

Náhradní skla Rudy Project Deltabeat s technologií Impactx™ Photochromic 2Black uni pro brýle. Optická kvalita a ochrana očí na vysoké úrovni.
EAN: 0655586305881
Rudy Project Deltabeat Spare Lenses - Impactx™ Photochromic 2Black uni
Do obchodu »
Značka: Rudy Project
2 499

Náhradní zorníky Rudy Project pro model Deltabeat. Téměř nerozbitný, samozatmavovací zorník impactX Photochromic 2Black je vhodný do jasných slunečních i zatažených podmínek.

  • Kategorie VLT: 1-3
  • Světelná propustnost: 74% – 9%
  • Materiál zorníku – ImpactX ™ je vysoce odolný polotuhý materiál vyvinutý speciálně pro brýle Rudy Project. Zajišťuje tak 100% UV ochranu a maximální ochranu očí před nárazy (minimalizuje riziko zranění očí v případě pádu). Rozdíl od běžných fotochromatických čoček je v tom, že ImpactX® čočky jsou vyrobeny složitým výrobním procesem, který je činí odolnější a vidění jasnější (lepší vnímání barev) a prakticky nerozbitné!
  • Údržba zorníků – umývejte mýdlovu vodou nebo prostředky určenými speciálně k tomuto účelu. Osušte zorníky jemným hadříkem, který je součástí balení brýlí spolu s ochranným pevným pouzdrem. K zachování kvalitního vidění chraňte zorníky před poškrábáním.

    Upozornění – brýle nepoužívejte v soláriu, nedívejte se s nimi přímo do slunce, nepoužívejte při řízení v šeru nebo v noci – nejedná se o bezpečnostní ochranný prostředek!

  • Další parametry: Kategorie zorníku S3,S2,S1. Sezóna 2023. Modelová řada Deltabeat. Barva zorníků šedá,černá,čirá. Zorníky fotochromatické,s UV filtrem. Materiál zorníků ImpactX. Možnost dioptrického klipu ano. Nastavitelný nosník ano. Nastavitelné bočnice ano. Váha brýlí 31 g. Možnost výměny zorníků ano. Typ zorníku Impactx™ Photochromic 2Black. Velikost brýlí uni. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .