e-lyže

Rudy Project Defender – black matte/ red fluo/impactx photochromic 2red uni

Sluneční brýle Rudy Project Defender v černé matné s kombinací červeného fluo jsou ideální volbou pro aktivní sportovce. Díky technologii ImpactX Photochromic 2Red Uni se brýle automaticky přizpůsobí intenzitě slunečního záření.
EAN: 0655586140840
Rudy Project Defender - black matte/ red fluo/impactx photochromic 2red uni
Do obchodu »
Značka: Rudy Project
4 759

Rudy Project Defender jsou brýle inspirované 30-ti letou historií spojující závodní styl s nejmodernějšími technologiemi pro bezkonkurenční pohodlí.

Brýle jsou velmi lehké, díky vlastnostem použitých materiálů, ale nic neztrácejí ani na odolnosti. Díky ohybným stranicím a ergonomickému nosníku se výborně přizpůsobí na jakýkoliv tvar hlavy a nosu.

Zorníky:

 • ImpactX® Photochromic 2 Red- kategorie S1-3, VLT 76%-17%: vhodný do jasných slunečních i zatažených podmínek.
 • Materiál čoček – ImpactX ™ je vysoce odolný polotuhý materiál vyvinutý speciálně pro brýle Rudy Project. Zajišťuje tak 100% UV ochranu a maximální ochranu očí před nárazy(minimalizuje zranění pri případném pádu). Rozdíl od běžných fotochromatických čoček je v tom, že ImpactX® čočky jsou vyrobeny tak složitým výrobním procesem, že jsou více odolnější a jasnější (lepší vnímání barev) a prakticky nerozbitné!
 • Údržba čoček – čočky umývejte mýdlovu vodou nebo prostředky určenými speciálně k tomuto účelu. Osušte čočky jemným hadříkem, který je součástí balení brýlí spolu s ochranným pevným pouzdrem. K zachování kvalitního vidění chraňte čočky před poškrábáním.
 • Upozornění – brýle nepoužívejte v soláriu, nedívejte se s nimi přímo do slunce, nepoužívejte při řízení v šeru nebo v noci – nejedná se o bezpečnostní ochranný prostředek.
 • Hlavní přednosti a technologie:

  • Nastavitelné stranice: Vytvoří plně přizpůsobené nastavení a dokonalou přilnavost. Jednoduše použijete mírný tlak na úpravu tvaru.
  • Grilamid Frame: Rudy Project používá rámeček Grilamid®, který je odolný proti nárazu a hypoalergenní, vysoce kvalitní, oblíbený pro svou stabilitu, pružnost a trvanlivost.
  • Nastavitelný nosník: Nastavitelné nosní části jsou mimořádně pohodlné a nabízejí úpravu pro jakýkoliv tvar obličeje. Tento systém může být také použit k úpravě výšky skla a jeho vzdálenosti od obličeje, aby se zabránilo zamlžení.
  • Quick Change: Vyměňujte čočky podle světelných podmínek. Systém Quick Change umožňuje rychlou výměnu náhradních barevných filtrů.
  • PowerFlow: Zcela nový ventilační systém který poskytuje bezkonkurenční odvod tepla. Otvory byly vědecky umístěny pro zvýšení proudění vzduchu při zachování maximální aerodynamiky.

  Další parametry: Určení dámské,pánské. Kategorie na běžky,cyklistické,multisport. Kategorie zorníku S3,S2,S1. Sezóna 2023. Modelová řada Defender. Barva zorníků červená. Zorníky s UV filtrem. Nastavitelnost vyměnitelné zorníky,stavitelný nosník. Barva obrouček červená,černá. Materiál zorníků ImpactX. Možnost dioptrického klipu ano. Nastavitelný nosník ano. Nastavitelné bočnice ano. Možnost výměny zorníků ano. Typ zorníku ImpactX Photochromic lens. Katalogové číslo SP527406-0001. Velikost brýlí uni. . . . . . . . . . . . . . . .