e-lyže

Rudy Project Agent Q – ImpactX Photochromatic 2 Crimson uni

Sluneční brýle Rudy Project Agent Q s ImpactX Photochromatic 2 Crimson skly jsou ideální volbou pro všechny outdoorové aktivity. Univerzální design padne každému a kvalitní skla se automaticky přizpůsobí intenzitě světla, takže nikdy nebudete muset přepínat mezi brýlemi.
EAN: 0655586519844
Rudy Project Agent Q - ImpactX Photochromatic 2 Crimson uni
Do obchodu »
Značka: Rudy Project
5 599

Agent Q jsou univerzální sportovní brýle od značky Rudy Project, které kombinují moderní design a špičkové technologie. Díky inteligentnímu uvolňovacímu systému, zámku QuickSnap Temple Lock, můžete snadno změnit konfiguraci a nasadit si elastický řemínek, ochranné štíty nebo odnímatelnou masku zvyšující ochranu očí, zatímco tlačítko pro výměnu čočky umožňuje snadnou úpravu čoček. Brýle jsou dodávány se zorníkem ImpactX Photochromic 2 Laser Crimson, který je vhodný do jasného až mírně zataženého počasí, VLT 38% – 10%.

Specifikace:

  • Elastický pásek
  • Hmotnost: 39g
  • Periferní boční štíty
  • Bezpečnostní panty brýlí

Zorníky:

  • ImpactX Photochromic 2 Laser Crimson- kategorie S2-S4, VLT 38% – 10%: Vhodné do jasného až mírně zataženého počasí.

Technologie:

  • REMOVABLE GOGGLE INTERFACE: Konstrukce rozhraní brýlí byla navržena se speciální geometrií Micro-Vent, která umožňuje odvádět vlhkost a teplo prostřednictvím desítek malých vertikálních kanálků.
  • GOGGLE STRAP: Na brýle je možné nasadit elastický řemínek, který je součástí balení.
  • IMPACTX® PHOTOCHROMIC LENSES: Čočky ImpactX® jsou fotochromatické. To znamená, že během několika sekund ztmavnou z nízké propustnosti světla na vysokou a z původního čirého stavu dosáhnou vlastní barvy. Zvyšují kontrast, zlepšují zrakovou ostrost a hloubkové vnímání.
  • SMART LOCK SYSTEM

Další parametry: Barva černá. Určení dámské,pánské. Velikost brýlí uni. Kategorie lyžařské,multisport. Kategorie zorníku S2,S3,S4. Sezóna 2023. Modelová řada Agent Q. Barva zorníků oranžová. Zorníky s UV filtrem. Nastavitelnost vyměnitelné zorníky,QuickSnap Temple Lock. Barva obrouček černá. Možnost výměny zorníků ano. Typ zorníku ImpactX. Katalogové číslo SP707206-0000. Vhodný věk 15+ let. Velikost brýlí uni. Velikost uni. . . . . . . . . . . . . . . .