e-lyže

POC Zonula Clarity Spare Lens – Clarity/Spektris Gold uni

Náhradní sklíčko POC Zonula Clarity Spare Lens s technologií Clarity/Spektris Gold uni pro zimní sporty. Vyměňte sklíčko a užijte si dokonalou viditelnost i v náročných podmínkách na svahu.
EAN: 7325549956452
POC Zonula Clarity Spare Lens - Clarity/Spektris Gold uni
Do obchodu »
Značka: POC
2 140

Závodní zorník Zonula Clarity Spare Lens – Clarity/Spektris Gold

Zorník Zonula Clarity/Spektris Gold oceníte nejvíce do jasného počasí -kategorie S3, VLT 13%).

Díky výjimečně širokému zornému poli, materiálům rámu na bázi biologie a snadno vyměnitelným objektivům kombinuje Zonula udržitelné pověření s výjimečným snadným použitím.

Rámové podpěry usnadňují manipulaci s brýlemi a umožňují vysunutí čoček, aby je bylo možné snadno vyměnit. Pouhým stisknutím opěr a vytvoření mezery mezi rámem a čočkou lze čočky snadno odstranit jednoduše přidržením okrajů, čímž se sníží riziko poškození povrchu.

Rám a popruh brýlí obsahuje 47% hmotnostních biologických materiálů, aby se minimalizoval dopad na životní prostředí. Čočky Clarity vyvinuté ve spolupráci s Carl Zeiss zajišťují optimální vidění na sněhu za všech jízdních podmínek.

Další parametry: Určení dámské,pánské. Kategorie zorníku S3. Sezóna 2022/23. Modelová řada Zonula Clarity. Barva zorníků zlatá. Zorníky zrcadlové,s UV filtrem. Nastavitelnost vyměnitelné zorníky. Typ zorníku Clarity/Spektris Gold. Katalogové číslo 41367-9449. Velikost uni. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .