e-lyže

POC Skull Orbic X SPIN Prismane Red 51-52

Oblíbený a kvalitní produkt POC Skull Orbic X SPIN Prismane Red 51-52 od top značky POC je dostupný právě teď trvale výhodně.
EAN: 7325549998827
POC Skull Orbic X SPIN Prismane Red 51-52
Do obchodu »
Značka: POC
3 534

POC Skull Orbic X SPIN je špičková celoskořepinová lyžařská helma, schválená mezinárodní lyžařskou federací FIS pro použití v oficiálních závodech.
Je vybavena novým patentovaným systémem ochrany mozku před působením rotačních sil vznikajících při pádu s názvem SPIN. Ten je založen na nůžkovém pohybu integrovaných vložek, které se mohou vůči sobě pohybovat všemi směry a přitom se překrývat, čímž redukují nebezpečné a ničivé rotační síly.
Na klíčových místech zesílená EPP výstelka, která na rozdíl od běžně používaného EPS bez poškození vydrží opakovaní nárazy, spolu s robustní ABS skořepinou zajistí lyžaři maximální možné bezpečí.
Helma je kompatibilní s nastavitelným chráničem brady, který ochrání při průjezdu slalomovými brankami. V oblasti uší jsou umístěny speciální komory, které zvyšují slyšitelnost a schopnost udržovat rovnováhu i v celoskořepinové helmě kryjící uši.

Technické detaily:

  • SPIN systém ochrany před působením rotačních sil s devastačním účinkem na mozek
  • kompatibilní s odnímatelným a nastavitelným chráničem brady Maxilla Break Away Chin Guard
  • zesílená výstelka z EPP materiálu, který snese opakované nárazy
  • robustní ABS skořepina
  • komory v oblasti uší pro zlepšené slyšení a zachování rovnováhy
  • pevná spona na upevnění pásku lyžařských brýlí
  • FIS certifikace pro oficiální závody

Další parametry: Barva červená. Určení dámské,pánské. Provedení fullshell. Sezóna 2019/20. Odvětrání (ventilace) ne. Regulace ventilace ne. Úchyt na brýle ano. Nastavení velikosti ne. Audio ne. Velikost helmy 51-52. Váha 680g. Konstrukce skořepiny ABS shell, multi Impact EPP jádro. Certifikáty CE EN 1077-A, FIS RH 2013, ASTM F2040. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .