e-lyže

POC Define – Sulfur Yellow/Violet Silver Mirror uni

Sluneční brýle POC Define v moderním designu kombinují svěží žlutou a violetovou barvu s reflexními skly v odstínu stříbrného zrcadla. Objednej si tyto univerzální brýle a ochraň své oči při každém slunečném dni.
EAN: 7325549974029
POC Define - Sulfur Yellow/Violet Silver Mirror uni
Do obchodu »
Značka: POC
3 143

Sluneční brýle Define zajišťují výkon na kole i mimo něj. Stylem se odkazují na aktivní POC brýle a díky tomu jsou ideální jak na MTB projížďky, tak do města. Technologie zorníků byla vyvinuta ve spolupráci s předními světovými výrobci optických technologií Carl Zeiss. Zorníky Clarity zlepšují kontrast a definici barev pro jasnější vidění.
Design brýlí s úzkým dolním okrajem zaručuje rozšíření zorného pole. Brýle jsou lehké, odolné a zajišťují jasnou viditelnost. Pryžové části a nosní díl jsou vyrobeny z hydrofilního gumy a udržují brýle na správném místě.

HLAVNÍ PŘEDNOSTI:
Kvalitní technologie Clarity zorníků
Hydrofilní guma
Lehké a odolné

Zorníky:

  • Violet/Silver Mirror VLT= 10-13% – Cat. 3, vhodný do jasného až polojasného počasí

Další parametry: Určení dámské,pánské. Kategorie lyžařské,cyklistické,multisport. Kategorie zorníku S2. Sezóna 2021/22. Modelová řada Define. Barva zorníků šedá. Zorníky zrcadlové,s UV filtrem. Barva obrouček žlutá. Typ zorníku Define – Sulfur Yellow – Violet Silver Mirror. Katalogové číslo DE10011321VSI1. Vhodný věk 15+ let. Velikost brýlí uni. Velikost uni. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .