e-lyže

Peaty’s X Chris King (Mk2) Silver Tubeless Valves 42mm uni

Tento akční a ve slevě produkt Peaty’s X Chris King (Mk2) Silver Tubeless Valves 42mm uni od známého dodavatele Peaty’s máte možnost koupit bezpečně online za super peníze.
EAN: 5060541582422
Peaty's X Chris King (Mk2) Silver Tubeless Valves 42mm uni
Do obchodu »
Značka: Peaty’s
799

Bezdušové ventilky MK2 jsou vyrobeny z prvotřídní lehké a vysoce odolné hliníkové slitiny 7075 a jsou plně kompatibilní s téměř všemi bezdušovými systémy od těch silničních, cyklokrosových a gravelových přes MTB až po enduro a DH.

Jedinečné řešení vyústění ventilku ve tvaru X je univerzálním řešením pro všechny bezdušové systémy a všechny druhy vložek do pláště. Do kříže řešené kanálky umožňují průchod vzduchu a těsnícího tmelu i v případě, kdy vložka uvnitř pláště sedí přímo na ventilku. Váš bezdušový systém je tak zcela bezproblémový a plně funkční.

Kuželovitý tvar těsnících gumiček a pojistné O-kroužky pod maticí ochrání vaše drahé ráfky před poškrábáním a zaručí dokonalé utěsnění systému.

Navrženo samotnými jezdci pro jezdce. Ventilky Peatys jsou standardně vybaveny stylovou čepičkou s centrovacím klíčem pro standardní 3,4mm nipple a klíčem pro demontáž vnitřní části ventilku. Chytré a nenáročné řešení, jak mít další nářadí v případě potřeby hned po ruce.

Ztratili jste těsnící O-kroužek, ohnul se vám vnitřní ventilek nebo je těsnící gumička již příliš opotřebovaná? Máme pro vás sadu Service Kit, díky které uděláte ze starého ventilku opět nový. Nebo si vyberte některý Accessory Kit a dolaďte si své ventilky dle svých vlastních barevných preferencí.

  • Délka: 42 mm

Další parametry: Barva stříbrná. Použití na silniční kolo,na horské kolo. Sezóna 2023. Ventilek SV presta/galuskový. Délka ventilku 42 mm. Materiál hliník. Velikost duše uni. Katalogové číslo PTV2-42-SIL-12. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .