e-lyže

Pas Normal Studios Falconer II Aero MIPS Helmet – Off White 57-60

Tento oblíbený výrobek Pas Normal Studios Falconer II Aero MIPS Helmet – Off White 57-60 od společnosti Pas Normal Studios máte možnost získat na našich stránkách teď za příznivou cenu!
EAN: 7048652667243
Pas Normal Studios Falconer II Aero MIPS Helmet - Off White 57-60
Do obchodu »
3 990

Helma Pas Normal Studios Falconer II Aero MIPS Helmet je špičková helma pro rychlostní cyklistiku. Díky aerodynamické geometrii vyvinuté i pro extrémní větrání je výsledkem rychlejší a pohodlnější jízda – vše zabalené do čtyřdílné skořepiny s variabilní elasticitou pro skvělou ochranu.

Mezi speciální funkce patří větrání Superficial Temporal Artery Cooling Channel (STACC) s přídavnými magnetickým kryty, snadné nastavení velikosti pomocí otočného ovladače Occigrip a komfortní výstelky. Model je také vybaven systémem ochrany hlavy MIPS, řešením s vrstvou s nízkým třením navrženým ke snížení rotačních sil přenesených do mozku.

Helma je dále vybavena přídavnými kryty Aerocovers™ snižující aerodynamický odpor, vnitřní vložka pohlcující nárazy je odolná proti prasklinám i při nízkých teplotách. Měkké a pohodlné výstelky mají antibakteriální úpravu a jsou schopné odvádět vlhkost. Velikost přilby je možné nastavit jak horizontálně tak vertikálně.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Aerodynamická
  • Výborně odvětraná
  • Vysoká úroveň ochrany hlavy díky technologii MIPS chránící proti rotačním silám poškozujícím mozek
  • Antibakteriální výstelky z příze Meryl Skinlife
  • Magnetické kryty Aerocovers™
  • Čtyřdílná skořepinová konstrukce
  • Odvětrávání STACC (Superficial Temporal Artery Cooling Channel)
  • Otočný ovladač Occigrip pro horizontální a vertikální nastavení velikosti přilby
  • Hmotnost: 285 gramů (M)
  • Certifikace CE EN 1078

Další parametry: Barva bílá. Určení pánské,dámské. Použití na silniční kolo. Sezóna 2022. Konstrukce In-mold,MIPS. Velikost helmy 57-60. Ostatní Aerodynamická, výborně odvětraná, vysoká úroveň ochrany hlavy díky technologii MIPS chránící proti rotačním silám poškozujícím mozek, antibakteriální výstelky z příze Meryl Skinlife, magnetické kryty Aerocovers™, čtyřdílná skořepinová konstrukce, odvětrávání STACC (Superficial Temporal Artery Cooling Channel), otočný ovladač Occigrip pro horizontální a vertikální nastavení velikosti přilby. Váha 285 g. Velikosti 54-57,57-60. Odvětrání STACC – Superficial Temporal Artery Cooling Channel. Certifikace CE EN 1078. Katalogové číslo 815126-OWH21. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .