e-lyže

Packit Zuma Cooler – City Charcoal uni

Packit Zuma Cooler je skvělým řešením pro uchování jídla a nápojů v teple nebo chladu. S moderním designem v City Charcoal uni se hodí do každého městského prostředí. Tento termonádobí je ideální pro pikniky, výlety nebo do práce a udrží vaše jídlo čerstvé a chladné po celý den.
EAN: 0819035026516
Packit Zuma Cooler - City Charcoal uni
Do obchodu »
Značka: PACKIT
990

Chladicí taška Zuma Cooler je skvělým společníkem na pikniky.
Zabalte si s sebou na pláž, venkovní koncert nebo na výlet až 15 plechovek o objemu 350 ml. Skládací chladicí box udrží na cestách vše chladné, aniž byste potřebovali led nebo ledové obaly!
Mrazicí chladicí box Zuma na 15 plechovek je navržen s patentovanou technologií EcoFreeze™ společnosti PackIt – mrazicí gel zabudovaný do stěn chladicího boxu.
Chytrá konstrukce eliminuje potřebu samostatných ledových obkladů nebo gelových balíčků. Chladí plechovky po dobu 8 hodin (v závislosti na venkovních teplotách).

Hlavní přednosti a parametry:

  • Gelové stěny zvládnou zchladit až 15 plechovek o objemu 350 ml nebo box s jídlem po dobu několika hodin (v závislosti na venkovní teplotě).
  • Široká obdélníková základna se hodí pro boxy Mod Lunch Bento™ a Mod Snack Bento™
  • Pohodlný a nastavitelný ramenní popruh lze nosit křížem přes rameno
  • Opakovaně použitelný, vyrobený z netoxického polykanonu s podšívkou vhodnou pro potraviny
  • Neobsahuje PVC, BPA, ftaláty a olovoVnitřní část se čistí otěrem; vnější část se čistí skvrnami
  • Rozměry: 22 x 30 x 7 cm

    Další parametry: Určení dámské,dětské,pánské. Provedení textil,plast. Použití na pití. Sezóna 2023. Rozměry 22 x 30 x 7 cm. Katalogové číslo PKT-ZU-CCS. Velikost uni. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .