e-lyže

Oakley EVZero Blades – Kokoro / PRIZM Black uni

Sluneční brýle Oakley EVZero Blades v designu Kokoro s PRIZM Black skly jsou ideální pro aktivní sportovce i každodenní nošení. Neuvěřitelně lehké a odolné materiály zajišťují pohodlné nošení, zatímco technologie PRIZM Black dokonale filtruje světlo a zlepšuje kontrasty. Objednej si je ještě dnes!
EAN: 0888392499165
Oakley EVZero Blades - Kokoro / PRIZM Black uni
Do obchodu »
Značka: Oakley
5 140

Brýle Oakley EVZero Blades Kokoro edition disponují nejlehčí konstrukcí, co kdy Oakley měl. V těchto bezkonkurenčně nejlehčích obrouček jsou vsazeny čočky z jednoho kusu, a díky tomu nabízí ultra široký zorný úhel. Přestože je na sobě necítíte, drží pevně v jakýchkoli podmínkách. Zorníky PRIZM Black kategorie 3.

Edice Kokoro vznikla ve spoluprací s japonským umělcem Meguru Yamaguchim a přináší novou dimenzi barev. Japonské slovo Kokoroko znamená SRDCE – MYSL – DUCHOVNO. Tato kolekce je interpretací mentálního, emočního a fyzického sportovního výkonu.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Skla Prizm – revoluce v optice skel, za kterou stojí 15 let vývoje a výzkumu chování lidského oka. Výsledkem jsou skla, která poskytují neuvěřitelný kontrast a detail při široké škále světelných podmínek.
  • High Definition Optics (HDO) – souhrn patentovaných technologií umožňující vidět čistě a ostře, bez zkreslovacího a zvětšovacího efektu
  • Plutonite – ultralehký a opticky vyvážený materiál, který blokuje 100 % všech škodlivých slunečních paprsků (UVA, UVB, UVC a modré záření). Je obsažen přímo v čočce, nelze ho tedy používáním odstranit nebo narušit.
  • Ochrana proti nárazu – všechny Oakley brýle splňují standardní požadavky na odolnost vůči dopadu, úderu a nárazu Americké Standardizační Organizace (ANSI)

Konkrétní typ skel:

  • Typ: PRIZM Black
  • Propustnost: 10 %
  • Kategorie ochrany : 3 
  • Vhodné do intenzivního světla

Další parametry: Určení pánské,dámské. Kategorie multisport,cyklistické,na běžky. Kategorie zorníku S3. Sezóna 2020. Modelová řada EVZero. Barva zorníků šedá. Zorníky s UV filtrem. Nastavitelnost stavitelný nosník,vyměnitelné zorníky. Barva obrouček bílá,modrá,růžová. Možnost výměny zorníků ano. Typ zorníku PRIZM. Katalogové číslo OO9454-1538. Vhodný věk 15+ let. Velikost uni. . . . . . . . . . . . . . . . . . .