e-lyže

Oakley Aro5 Race EU – light gray/lilac M-(54-58)

Bojujte proti větru s Oakley Aro5 Race EU v barvě světlé šedé a levandulové. Tento kvalitní cyklistický helm velikosti M (54-58) poskytuje vynikající ochranu a pohodlí pro náročné závody. Objednejte si ho ještě dnes!
EAN: 0193517779955
Oakley Aro5 Race EU - light gray/lilac L-(56-60)
Do obchodu »
Značka: Oakley
3 446

ARO5 Race byl navržen pro špičkový výkon a maximální prodyšnost na silnici. S ohledem na výsledky se ARO5 Race vyznačuje aerodynamickým designem, který výrazně zvyšuje proudění vzduchu skrz 19 ventilačních otvorů. ARO5 Race, lehčí než jeho předchůdce ARO5. V kombinaci s dalšími technickými pokroky v integraci optiky, pohodlí a ochraně je ARO5 Race připraven rychle vyrazit.
Ochrana MIPS® Air snižuje riziko rotačních sil, které působí na hlavu při šikmém nárazu. Přilba skvěle sedne díky nastavitelnému systému s 360° kolečkem BOA® a antimikrobiální vložka Ionic+™ udrží vaší hlavu svěží.

Hlavní přednosti a parametry:

  • ARO5 Race je lehčí než jeho předchůdce ARO5, čehož bylo dosaženo díky nově navržené skořepině a dalším vnitřním úpravám
  • Otvory uzpůsobené pro bezpečné odložení brýlí při jízdě Chapadla Unobtainium®
  • ARO5 Race má nově navržené přední a horní ventilační otvory pro výrazné zvýšení proudění vzduchu a prodyšnosti
  • Antimikrobiální vložka Ionic+™ je aktivovaná potem, udržuje věci svěží a pod kontrolou.
  • Certifikace CPSC 1203, EN1078 a ANZ2063

Technologie:

MIPS – Multi-Directional Impact Protection System

MIPS je kluzná vložka mezi EPS skořepinou (tělem přilby) a vnitřními výstelkami. V případě nárazu pod úhlem se EPS skořepina přilby protočí o několik milimetrů po MIPS vrstvě, a uchrání tak hlavu a mozek před prudkým rotačním trhnutím.
Přestože je tento pohyb pouze v řádu několika milimetrů, výsledkem je, že MIPS výrazně sníží množství rotační síly, která by jinak mohla být přenesena až na mozek.

Další parametry: Barva šedá,fialová. Provedení bez štítku. Pokročilost sportovní. Stavitelnost velikosti nastavitelné. Sezóna 2023. Konstrukce In-mold, MIPS. Velikost helmy M-(54-58). Ostatní Bezpečnostní systém Mips®, Systém BOA 360°, antimikrobiální vložka Ionic+™. Velikosti L-(56-60),M-(54-58),S-(52-56). Katalogové číslo FOS901302-28H. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .