e-lyže

Madshus Redline Classic N19 44

Madshus Redline Classic N19 44 je ideální běžecká lyže pro nadšené závodníky i rekreační lyžaře. S jejími vynikajícími vlastnostmi a kvalitní konstrukcí si užijete dokonalý zážitek z lyžování. Vyberte si tento produkt z kategorie zimní sporty a užijte si nezapomenutelné okamžiky na sněhu.
EAN: 0886745829492
Madshus Redline Classic N19 44
Do obchodu »
Značka: Madshus
9 743

Boty na běžky Redline Classic N19 nabízí maximální výkonnost a komfort.
Integrovaná karbonová podešev byla přepracovaná tak, aby sedla i na širší nohu. Je tvořena kompozitním materiálem, takže působí jako pružina a přenese maximum dodané energie vpřed.
Zároveň přináší obrovskou torzní stabilitu a vzhledem ke svému tvaru v oblasti paty drží nohu perfektně na místě. Vnitřek boty je tvořen mimo jiné paměťovou pěnou, aby bota dokonale padla na každou nohu. Se svojí váhou pouhých 330 gramů vám pomůže splnit ty nejvyšší ambice.
Svršek je tvořen speciálním materiálem MemBrain Softshell, takže odolá i tuhým mrazům. Všechny modely řady RED jsou tvořeny z PVC Free materiálů.

  • Krytí šněrování: MemBrain® Softshell bez flísu
  • Krytí šněrování: Softshell bez flísu
  • Opatek: Integrated Carbon Base Classic
  • Podrážka: Xcelerator SSR
  • Svršek: MemBrain® Softshell bez vnitřního flísu
  • Svršek: Softshell bez vnitřního flísu

    Další parametry: Pokročilost sportovní. Sezóna 2020/21. Kategorie bot na klasiku. Velikost boty běžky 44. Ostatní Krytí šněrování: MemBrain® Softshell bez flísu. Katalogové číslo 190400201. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .