e-lyže

Lezyne Ebike Micro Drive 500 Black uni

Tento žádaný produkt Lezyne Ebike Micro Drive 500 Black uni od kvalitní společnosti Lezyne lze pořídit v naší internetové nabídce výhodně.
EAN: 4712805997688
Lezyne Ebike Micro Drive 500 Black uni
Do obchodu »
Značka: Lezyne
1 790

Micro Drive 500 je víceúčelové cyklistické světlo na e-bike. Dvě odolné diody LED s vysokým výkonem až 500 lumenů jsou umístěny v odolném hliníkovém pouzdře. Světlo je vybaveno širokoúhlou čočkou MOR (Maximum Optical Reflection), která nabízí boční viditelnost.

Světlo Micro Drive čerpá během provozu 6 W a snadno se připojuje k bateriím od výrobců Bosch, Shimano a Yamaha. Instalaci světla doporučujeme nechat na odborníkovi ve vašem servisu.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Svítivost: 500 lumenu
  • Připojení na baterii e-kola
  • Během provozu čerpá 6 W
  • Kompatibilní s koly Bosch, Shimano a Yamaha
  • `enter code here`

Další parametry: Barva černá. Vlastnosti usb,dobíjecí,led / diodové. Provedení přední. Kategorie světlo. Použití na kolo. Sezóna 2023. Upevnění na řídítka. Další Světlo lze připojit na baterii elektrokola ( Bosch, Shimano, Yamaha), 140 cm dlohý kabel na připojení, širokoúhlá čočka MOR. Světelný zdroj 2x LED dioda ( svítivost 500 lumen). Napájení 6-12v (baterie elektrokola). Katalogové číslo EMICR-V104A. Velikost uni. Barva uni. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .