e-lyže

Lange RX 100 GW – black 295

Lange RX 100 GW - black 295 je ideální volbou pro zimní sporty. Tento kvalitní produkt vám poskytne pohodlný a bezpečný zážitek na svahu. Vyberte si tento model a užijte si zimní radovánky naplno!
EAN: 3607683764136
Lange RX 100 GW - black 295
Do obchodu »
Značka: Lange
6 013

Sportovní lyžařské boty Lange RX 100 GW to je dokonalá rovnováha mezi výkonem a pohodlím. Nový model RX 100 GW (GripWalk) je navržen tak, aby poskytoval výkon a přesnost, které vyžadují ti nejzarytější all-mountain lyžaři. Nabízí závodní prvky v pohodlnějším balení. Nová konstrukce skořepiny Dual Core a vložka Dual 3D SPORT se dokonale doplňují a zajišťují bezkonkurenční obepnutí nohy, přesnost a přenos síly. Nový specifický střih RX poskytuje silnou fixaci paty a skvělé držení nohy při zachování komfortu tak jak jste u Lange zvyklí.
Botička DUAL 3D LINER SPORT v kombinaci se skeletem tvrdosti 100 zaručuje lepší přenos energie, odraz, reakci a kontrolu v oblouku.

3D Scan nohou

Při nákupu lyžařských bot u nás analýza chodidla a nohou na nejmodernějším 3D Scanneru Sidas!

3D Scanner přesně změří vaše nohy a vytvoří jejich 3D model. Díky tlakové desce určí typ klenby chodidla a rozložení váhy na chodidle. Systém následně doporučí vhodné modely lyžařských bot z databáze většiny značek na trhu a ukáže problematická místa v botě pro případný bootfitting.

Při nákupu bot je základní scan nohou u nás zdarma, když si boty nekoupíte, stojí tato služba 290 Kč. Více o službě.

enter image description here

Technologie a vybavení:

Skelet: DUAL CORE

 • Nová konstrukce DUAL CORE se při jízdě aktivně stlačuje a roztahuje – využívá potenciální energii k dosažení výbušné síly, pružnosti a odrazu. Představte si přesnost a odezvu na závodech Světového poháru, snadné nastupování a vystupování a novou úroveň výkonu lyžařské boty, která je stejně reaktivní a dynamická jako vaše tělo.

Vnitřní botička: DUAL 3D LINER SPORT

 • Vnitřní botičky DUAL 3D jsou vytvarované tak, aby bylo dosaženo co největší přesnosti, spolehlivého přenosu energie a anatomického tvaru. Verze vložky DUAL 3D SPORT je ze 60% teplem přizpůsobitelná (holeň, kotník, nárt, oblast prstů), vyrobená z pěny s nízkou hustotou integrované v klíčových zónách pro větší pohodlí a podporu.

 • Podrážka GRIPWALK (GW)

  • Vyměnitelné patky a špičky podrážky ze dvou materiálů zvyšují trakci a komfort při chůzi, prodlužují navíc životnost lyžařských bot.

  Specifikace:

 • Canting (Úprava náklonu komína): 1.5° pomocí šroubu
 • Flex index: 100
 • Šířka skeletu: 100 mm
 • Počet přezek: 4 ALU RACE MICRO + POWER STRAP 45mm
 • Jazyk: Reactive Boost Technology Tongue
 • Velikosti: 240-315
 • Hmotnost: 2162g/1 bota (vel. 265)

Další parametry: Barva černá. Určení pánské. Kategorie all-mountain. Pokročilost sportovní,rekreační. Flexe sportovní (80-100). Šířka chodidla 100 mm. Vytvarování vnitřní botičky tepelně tvarovatelné. Přesná flexe boty 100. Sezóna 2022/23. Modelová řada RX. Počet přezek čtyřpřezkové. Velikost lyžařské boty 295. Vybavení Dual Core, EXTERNAL SCREW CANTING, GripWalk, přezky ALU RACE MICRO SHELL ARTICULTING, pásek POWER STRAP 45 mm, Vnitřní botička: DUAL 3D LINER Sport, POWER WEDGE TONGUE. Katalogové číslo LBK2100. . . . . . . . . . . . . . . . . . .