e-lyže

Knog Oi Luxe Large – black uni

Tento kvalitní a žádaný výrobek Knog Oi Luxe Large – black uni od populárního výrobce Knog máte možnost dostat právě nyní pořád výhodně.
EAN: 9328389028080
Knog Oi Luxe Large - black uni
Do obchodu »
Značka: Knog
899

Všechny zvonky na kolo spojují dvě věci: vypadají a zní hrozně. Ale proč? Co kdyby vypadaly sexy a zněly jako andělské varhany? Zvonek Oi Bike Bell Lux je designovým skvostem v retro stylu, který podtrhne váš osobitý styl.

Verze Large se hodí na řidítka o průměru 23.8 až 31.8mm.

Hlavní přednosti

  • Návrh: Tvar zvonku Oi byl inspirován řidítky. Návrhový tým Knog prozkoumal stovky různých alternací při navrhování stylu. Poté testovali a různé šířky, hloubky, materiály a zakřivení, aby se dostali k optimálnímu provedení.
  • Design: Tradiční zvonky na kolo vystupují a jsou extrémně vidilné. Oi ne a v jistém smyslu působí jako základní součást kola bez zbytečného rušení.
  • Zvuk: Testovali jsme nespočet prototypů abychom získali ideální rozteč, délku kroužku a objem. Úder zvonku je pevný a rychlý, což umožňuje dobrou rovnováhu hlasitosti a dlouhého zvuku. Náš zvonek má několik tónů – jedno jádro a několik podpůrných vyšších tónů, které zajišťují, že je nezaměnitelný a bezpečně slyšitelný.

Podívejte se na zvonek Oi Bike Bell Lux v akci

Další parametry: Barva černá. Sezóna 2023. Katalogové číslo K12129. Velikost uni. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .