e-lyže

Klean Kanteen Insulated Tumbler – shale black 237 ml uni

Termohrnky jsou skvělým řešením pro udržení vašeho nápoje teplého nebo studeného po celý den. Klean Kanteen Insulated Tumbler v shale black barvě a s objemem 237 ml je ideální volbou pro každodenní použití. Tento univerzální pohár s izolací udrží váš nápoj v požadované teplotě a je ideální pro cestování, kancelář nebo outdoorové aktivity.
EAN: 0763332043052
Produkt bez obrázku
Do obchodu »
Značka: Klean Kanteen
650

Nerezový Tumbler 8oz bude přesně tím termošálkem, do kterého si ráno nalijete svoje doppio nebo flat white a večer míchaný drink, vychlazené pivo nebo třeba zmrzlinu. Vysoce výkonná izolace Tumbleru se postará o to, že nápoj zůstane horký po dobu 2 hodin a vychlazený po dobu 10 hodin. Vnitřek upravený elektroleštěním, bezpečným a netoxickým procesem, usnadňuje čištění a postará se o to, že Tumbler nechytá žádné pachy ani příchutě z nápoje. Termohrnek je ideální variantou pro každodenní využití jako ekologická alternativa k jednorázovým plastovým kelímkům To Go.

Hlavní přednosti:

  • vyrobeno z potravinářské nerezové oceli 18/8
  • neobsahuje BPA, ftaláty, olovo, ani jiné toxické nebo nebezpečné látky
  • je odolný a nerozbije se vám jako sklo
  • vnitřní povrch ošetřený elektroleštěním nezachytává pachy či příchutě nápoje
  • termoprovedení – udrží nápoj horký až 2 hodiny nebo studený více než 10 hodin
  • lze mýt v myčce

Specifikace:

Objem: 237 ml (8 oz)
Hmotnost: 169.1 g
Rozměry (v x š): 88.2 mm x 89.5 mm
Průměr hrdla: 78 mm

Další parametry: Barva černá. Určení pánské,dámské,dětské. Provedení nerez,termo. Typ termohrnek. Použití na kávu. Sezóna 2022/23. Objem 0,237 l. Speciální kolekce Tumbler. Katalogové číslo 1003062. Velikost uni. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .