e-lyže

Klean Kanteen Insulated Tumbler – brushed stainless 592 ml uni

Termohrnky Klean Kanteen Insulated Tumbler v provedení brushed stainless s objemem 592 ml jsou ideální volbou pro ty, kdo ocení kvalitní a ekologický produkt. Využijte jej na cestách, v práci nebo doma a užijte si vaše nápoje v teple nebo v chladu po celý den. Vyrobena z nejvyšší kvality materiálů, jako je nerezová ocel, která zajišťuje dlouhou životnost a snadnou údržbu.
EAN: 0763332035842
Klean Kanteen Insulated Tumbler - brushed stainless 592 ml uni
Do obchodu »
Značka: Klean Kanteen
890

Nerezový Tumbler 20oz bude přesně tím termošálkem, do kterého si ráno nalijete svou kávu nebo čaj a večer míchaný drink, vychlazené pivo nebo třeba zmrzlinu. Vysoce výkonná izolace Tumbleru se postará o to, že nápoj zůstane horký po dobu 6 hodin a vychlazený po dobu 24 hodin. Vnitřek upravený elektroleštěním, bezpečným a netoxickým procesem, usnadňuje čištění a postará se o to, že Tumbler nechytá žádné pachy ani příchutě z nápoje. Termohrnek je ideální variantou pro každodenní využití jako ekologická alternativa k jednorázovým plastovým kelímkům To Go.

Hlavní přednosti:

  • vyrobeno z potravinářské nerezové oceli 18/8
  • neobsahuje BPA, ftaláty, olovo, ani jiné toxické nebo nebezpečné látky
  • je odolný a nerozbije se vám jako sklo
  • vnitřní povrch ošetřený elektroleštěním nezachytává pachy či příchutě nápoje
  • termoprovedení – udrží nápoj horký nebo studený podle potřeby několik hodin
  • lze mýt v myčce

Specifikace:

Objem: 592 ml (8 oz)
Hmotnost: 290.3 g
Rozměry (v x š): 174.8 mm x 89.5 mm
Průměr hrdla: 78 mm

Další parametry: Barva stříbrná. Určení pánské,dámské. Provedení termo,nerez. Typ termohrnek. Použití na kávu. Sezóna 2019. Objem 0,592 l. Katalogové číslo K20VSSC-BS. Velikost uni. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .