e-lyže

Klean Kanteen Insulated Classic w/Loop Cap – black camo 592 ml uni

Láhev Klean Kanteen Insulated Classic w/Loop Cap - black camo 592 ml uni je ideální pro udržení vašich nápojů teplých nebo studených po celý den. Vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, tato láhev je odolná a snadno se čistí. S unikátním designem v černém kamufláži, tento produkt je skvělým doplňkem pro každodenní použití.
EAN: 0763332068758
Klean Kanteen Insulated Classic w/Loop Cap - black camo 592 ml uni
Do obchodu »
Značka: Klean Kanteen
1 170

Tepelně izolovaná verze lahve Klean Kanteen Classic, která je jedním z průkopníků mezi nerezovými lahvemi na vodu.
Uvedena na trh byla už v roce 2004 s designem natolik dobrým a praktickým, že ho nebylo nutné za celou dobu výrazně měnit. Od počátku byla navržena jako zdravá alternativa k polykarbonátovým a hliníkovým znovu použitelným lahvím. Od počátku bez ftalátů, olova, BPA nebo jiných toxinů. Dnes řada lahví Classic pokračuje a je oblíbena u spousty zákazníků pro svojí trvanlivost a praktičnost.

Tato tepelně izolovaná varianta lahve Classic disponuje konstrukcí s dvojitou stěnou a vakuovou izolací. Díky tomu udrží obsah teplý více než 16 hodin, studený dokonce více než 41 hodin.

Vyrobena je z vysoce kvalitní potravinářské nerezové oceli 18/8. Je zdravotně bezpečná, bez jakýchkoliv toxinů, a nezachytává pachy či příchutě. Bez ohledu na to, kolikrát je naplněná, nebo na to, co do ní nalijete, udržuje tato láhev čerstvou a čistou chuť nápoje. Z hrdla o průměru 44 mm se snadno pije, zároveň je dostatečně velké na kostky ledu nebo pro použití kartáče při čištění.

Hlavní přednosti:

  • vyrobeno z potravinářské nerezové oceli 18/8
  • dvojité stěny, vakuová izolace
  • neobsahuje BPA, ftaláty, olovo, ani jiné toxické nebo nebezpečné látky
  • 100 % nerezový vnitřek s elektroleštěným povrchem nezachytává pachy či příchutě nápoje
  • 4x více odolnější povrchová úprava než předchozí provedení
  • žádné ostré hrany, na zaoblených stěnách se neusazuje špína ani bakterie
  • vhodné do myčky (lakované varianty a bambusové zátky je šetrnější mýt v ruce)
  • bezpečné, odolné, vysoce kvalitní materiály
  • přenosné, znovu použitelné, a recyklovatelné

Specifikace:

Objem: 592 ml (20 oz)

Další parametry: Barva černá. Určení pánské,dámské,dětské. Provedení termo,nerez. Typ termoska. Použití na pití. Sezóna 2022/23. Objem 0,592 l. Speciální kolekce Classic. Váha 349.3 g. Katalogové číslo 1008935. Velikost uni. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .