e-lyže

Kästle RX12 GS Factory FIS Masters Soft + Plate 10mm 183

Kvalitní a oblíbený produkt Kästle RX12 GS Factory FIS Masters Soft + Plate 10mm 183 značky Kästle snadno můžete získat nyní za výprodejovou cenu!
EAN: 9009318027786
Kästle RX12 GS Factory FIS Masters Soft + Plate 10mm 183
Do obchodu »
Značka: Kästle
21 592

Lyže RX12 GS FACTORY FIS MASTERS jsou ultimátní závodní lyže, které vynikají nejvyšší přesností a bezkonkurenční stabilitou v dlouhých obloucích. Jedná se o perfektní závodní nářadí prověřené legendami lyžování jako jsou Pirmin Zurbriggen nebo Toni Sailer. Léty prověřená sendvičová sidewall konstrukce, která propůjčuje všem lyžím značky Kästle optimální ohybovou i torzní tuhost společně s technologií Hollowtech Race zaručují lepší pružnost a přilnavost ve vysokých rychlostech. V konstrukci každé lyže Kästle je použito dřevěné jádro prvotřídní kvality vyrobené s přesností na desetinu milimetru.

Lyže jsou perfektní na sjezdovku, pro milovníky rychlé jízdy a delších carvingových oblouků na manšestru, kde vynikne jejich schopnost zahranit na milimetr přesně. Tyto lyže jsou jasnou volbou pro všechny závodní lyžaře hledající špičkové lyže s živým projevem.

Lyže jsou dodávány s platformou pro montáž vázání

Specifikace lyží:

  • Délky: 183 cm
  • Profil: 114-68-95 mm
  • Rádius: 20,2 m
  • Jádro: topol/jasan

Technologie lyží:

  • HOLLOWTECH RACE: Odstraněním nepotřebných vrstev materiálu ve špičce se snížila hmotnost lyže, což přináší rovnou několik výhod: vibrace se sníží až o 30 %, lyže získá na stabilitě, hrany mají větší přilnavost a celkově je díky nižší hmotnosti vedení lyží přesnější.
  • SANDWICH-SIDEWALL KONSTRUKCE: Tato technologie propůjčuje všem lyžím značky Kästle optimální ohybovou i torzní tuhost, umožňuje přímé a citlivé ovládání a zajišťuje plnou kontrolu nad lyžemi i při vysoké rychlosti.
  • DŘEVĚNÉ JÁDRO: V konstrukci každé lyže Kästle je použito dřevěné jádro prvotřídní kvality vyrobené s přesností na desetinu milimetru. Díky určenému poměru druhů dřeva můžeme kontrolovat hmotnost, reaktivitu lyže i míru vibrací, a nabízet špičkové výrobky s dlouhou životností.
  • CLASSIC RISE: Technologií Classic Rise optimalizujeme provedení špičky lyže pro optimální zahájení oblouku při rychlé jízdě na sjezdovce.

Další parametry: Určení pánské. Pokročilost závodní. Kategorie lyží obřačky. Vázání bez vázání. Sezóna 2021/22. Druh lyží carvingové. Modelová řada RX. Konstrukce Sandwich Sidewall. Délka lyže 183. Rozměry 114-68-95. Délky a radius 183 cm (20,2 m). Jádro dřevěné topol/buk. Katalogové číslo SR12GMS21FP. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .